این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز عمده فروشان خرما پیارم چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا قیمت خرما پیارم متغیر است؟قیمت روز خرما پیارم
قیمت روز خرما پیارم

قیمت روز خرما پیارم تحت تاثیر متغیرهای زیادی قرار دارد. مهمترین عامل بر قیمت، عرضه و تقاضای خرما و حجم سفارشات می باشد. علاوه بر آن، نوسانات شدید ارزی بر قیمت خرمای پیارم صادراتی بی تاثیر نیست.

قیمت خرما پیارم

چرا قیمت خرما پیارم متغیر است؟

در بازارهای جهانی علاوه بر کیفیت و قیمت کالاها، نکته ی مهمتری به نام ثبات قیمت ها در نظر گرفته می شود. نکته ای که تولید کنندگان و فروشندگان همیشه با آن سر و کله می زنند.
در خصوص محصولات باغی علی الخصوص خرمای پیارم نیز به همین شکل است. پارامترهای زیادی باعث این نوسانات می شود.
مهمترین این عوامل، میزان تولید محصول در آن سال و حجم عرضه و تقاضا و در نهایت، تغییرات نرخ ارز است.
چرا که اولا بیشتر خرمای تولیدی ایران صادرات می شود. دوما، تقاضا برای خرید خرما پیارم در هر سال با توجه به رشد جمعیت و معرفی بهتر در بازار، افزایشی می باشد.
حال تصور کنید حجم تولید سال جاری به هر دلیلی مثلا خشکسالی، کاهش یابد. این یعنی برهم خوردن تعادل عرضه و تقاضا در بازار خرمای پیارم ایران و در نهایت، تاثیرات ارز.

لیست قیمت خرما پیارم

قیمت روز خرما پیارم

همانطور که در بالا اشاره شد، از آن جایی که کشور ما تورم محور است، هر ساله ما با رشد قیمت بسیاری از کالاها در ایران هستیم.
اگر به روند قیمت ارزها طی سال های اخیر نیز توجه کنید، می بینید که این تورم و یا گرانی در آن ها نیز وجود دارد. یا به عبارتی دیگر، ارزش ریال ایران کاهشی می باشد.
اما با افزایش قیمت ارزها، تقاضا برای صادرات خرمای پیارم از ایران به صرفه تر و ارزان تر می شود. این یعنی افزایش تقاضا برای این محصول.
از آن جا که رابطه ی مستقیم بین عرضه و تقاضا و تغییرات قیمت وجود دارد، پس شاهد تغییرات قیمت روز خرما پیارم می باشیم. البته تغییرات نرخ خرما به این شدت نیست، ولی این نوسانات وجود دارد.
در این مقاله به طور خلاصه به این موارد اشاره شد و سایر نکات دیگر را می توان در نظر گرفت. با این حال، در تصویر بالا به صورت کلی ما آخرین قیمت عمده فروشی خرمای پیارم در ایران را با ثابت بودن برخی موارد درج کرده ایم.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید