این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش خرما پیارم خوزستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین خرمای خوزستان کدام است؟خرما پیارم خوزستان
خرما پیارم خوزستان

خرما پیارم خوزستان یکی دیگر از طبقه بندی این محصول براساس منطقه ی تولید می باشد. قیمت خرمای پیارم خوزستان براساس کیفیت آن متفاوت می باشد. البته لازم به ذکر است، حجم تولید خرما پیارم استان خوزستان اگرچه کم، ولی رو به افزایش است.

خرمای پیارم خوزستان

بهترین خرمای خوزستان کدام است؟

هر وقت صحبت از مناطق خرماخیز می شود، نام استان خوزستان نیز در این گروه لیست می شود. منطقه ای که سهم بسیاری در اقتصاد کشور و همچنین صادرات از ایران به کشورهای جهان دارا می باشد.
یکی از این محصولات، انواع خرما است. از این رو، محصولی که در آن استان کاشت و برداشت می شود با نام خرمای خوزستان نام گذاری می شود.
این تنوع چند ده عدد می باشد. هر یک از این ارقام طعم، ظاهر و قیمت متفاوتی دارد. بنابراین، از آن جا که ذائقه ی مصرف کننده ها و خریداران متفاوت است، نمی توان گفت که تنها یک رقم از میان آن ها، بهترین است. اما می توان گفت پرفروش ترین خرمای خوزستان، خرما استعمران یا سایر و گران ترین آن ها خرمای مجول و خرمای پیارم می باشند.

فروش خرما پیارم خوزستان

خرما پیارم خوزستان

همانطور که در بالا اشاره شد، تنوع تولید خرما در خوزستان بیش از انگشتان یک دست می باشد. از ارقام شناخته شده می توان به خرما استعمران، خرما پیارم، خرما کبکاب، خرما زاهدی یا قصب، خرما برحی، خرما دیری، خرما گنطار، خرما مجول و … اشاره نمود.
نکته ی مهم این است که رقم گران قیمت مجول و پیارم نیز در این استان تولید می گردد. البته حجم تولید این ارقام نسبت به استان هرمزگان، فارس و سیستان و بلوچستان کمتر می باشد.
اما توجه به صرفه اقتصادی آن برای نخل داران باعث توجه بیشتر به این موضوع شده است. به گونه ای که طی سال های اخیر، نخل داران به دنبال احیا و یا افزایش سطح زیر کشت این ارقام می باشند.
به طور کلی، می توان گفت کیفیت و قیمت خرما پیارم خوزستان نسبتا مناسب می باشد. توصیه می گردد جهت خرید خرمای پیارم خوزستان در انواع بسته بندی، در ابتدای فصل برداشت اقدام نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید