مرکز پخش خرمای پیارم داراب

خرمای پیارم داراب یکی دیگر از انواع این رقم براساس نوع منطقه می باشد. علاوه بر خرمای پیارم، در داراب استان فارس واریته های شاهانی، زاهدی، خاصویی و … نیز کاشت و برداشت می شود. در ادامه به خرما پیارم داراب و همچنین امکان پخش آن در بازارهای داخل و خارج از کشور می پردازیم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرما پیارم داراب

بررسی خرمای داراب

با رسیدن به فصل گرما و خرما پزان، برداشت خرما، خارک و رطب در مناطق مختلف استان فارس آغاز می شود. یکی از شرقی ترین مناطق این استان، شهرستان داراب است که از جمله مراکز تولید انواع خرما در فارس می باشد.
داراب با دارا بودن بیش از 2 هزار هکتار سطح زیر کشت نخیلات و برداشت سالانه بیش از 6 هزار تن انواع خرما، یکی از قطب های مهم پرورش خرمای فارس معرفی می شود.
برداشت خرما در این شهرستان از اوایل مرداد ماه در هر ‌سال آغاز می گردد. از جمله مهمترین ارقام تولیدی در این منطقه می توان به خرمای پیارم، خرمای شاهانی، خرمای خاصویی، خرمای زاهدی . خرمای کبکاب اشاره نمود.

پخش خرمای پیارم داراب

پخش خرمای پیارم داراب

همانطور که می دانید، حاجی آباد هرمزگان از مهمترین مراکز تولید انواع خرمای پیارم اصل ایران می باشد. اما علاوه بر هرمزگان و مناطق آن، در سایر مناطق خرماخیز ایران نیز این رقم در حجم های مختلف تولید و عرضه می گردد. یکی از این مناطق، شهرستان داراب و اطراف آن در استان فارس می باشد.
بسیاری از تجار شناخت کمتری نسبت به این مناطق و محصول تولیدی آن دارند. در نتیجه، قیمت خرما پیارم این منطقه نسبتا مناسب تر می باشد.
این مجموعه از آن جا که به صورت تخصصی به تامین، تولید و بسته بندی خرمای پیارم مناطق مختلف ایران می پردازد، از این رو، یکی از محصولات در سبد کالایی ما خرما پیارم داراب است.
بنابراین، اگر در داخل و یا خارج از ایران هستید و در این حوزه فعالیت دارید، هم اکنون می توانید به صورت حضوری و اینترنتی و از طریق ارتباط با ما، انواع خرمای پیارم فارس و سایر مناطق را به صورت عمده و مستقیم ثبت سفارش نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما