این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرما پیارم تازه صادراتی هرمزگان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرما پیارم تازهخرما پیارم صادراتی هرمزگان
خرما پیارم تازه صادراتی

زمان برداشت خرما پیارم تازه صادراتی با توجه به شرایط آب و هوایی، هر سال مقداری متفاوت است. مثلا در استان هرمزگان که بیشترین سطح زیر کشت نخیلات خرما پیارم را دارد، از اوایل مهر ماه شاهد برداشت خرمای پیارم تازه هستیم. آیا همه ی خرماهای عرضه شده در بازار تازه هستند؟ خرمای تازه چیست؟

خرما پیارم تازه

خرما پیارم تازه

برداشت انواع خرما با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ی تولید، می تواند متغیر باشد. به عبارت دیگر، سرما و گرمای هوا می تواند روی کیفیت این محصول تاثیرگذار باشد.
خرمای پیارم هرمزگان از جمله ارقام دیررس می باشد که برداشت آن از مهر ماه آغاز شده و حداکثر تا یک ماه این فرآیند برداشت زمان می برد.
پس از جمع آوری، محصول ضدعفونی شده و به مکان های خشک و خنک همچون سردخانه ها جهت نگهداری انتقال می یابد. نگهداری محصول در سردخانه ها موجب می شود تا محصول حداقل تا یک سال تازه بماند و فاسد نشود.
در زمان خرید خرمای پیارم می بایست حتما به این موضوع توجه کنید که رنگ آن تغییر نکرده باشد، پوستکی نباشد، خیلی خشک و یا بافت هایش را از دست نداده باشد و همچنین آفت زنده در آن وجود نداشته باشد.

خرما پیارم صادراتی هرمزگان

خرما پیارم صادراتی هرمزگان

در بازه ی زمانی برداشت خرما پیارم از نخیلات، به مرور تقاضا برای خرید و فروش آن روندی افزایشی پیدا می کند. همانطور که در بالا به آن اشاره شد، خرما پیارم تازه پس از جمع آوری می بایست گرد و خاک آن گرفته شده و عاری از هر گونه محصول کرم خورده و ضایعاتی شود. در نهایت در بسته بندی های مناسب پکینگ شده و به بازار عرضه گردد.
حتما توصیه می گردد در زمان خرید و سفارش خرمای پیارم، محصولاتی را انتخاب نمایید که از زمان برداشت تا زمان فروش، در سردخانه نگهداری شده باشند.
همانطور که می دانید خرمای پیارم یک محصول تجاری و صادراتی شناخته می شود که جهت بازار داخل و خارج از کشور بسیار مناسب است. اما با توجه به این که سلیقه و ذائقه ی مردم کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است، بنابراین انواع خرما پیارم تازه صادراتی می تواند برای بسیاری از بازارها پیشنهاد شود.
مجموعه ی تولیدی ما علاوه بر تامین، تولید، سورتینگ، بسته بندی و صادرات انواع این محصول، به عنوان مرکز فروش خرما پیارم جنوب نیز فعالیت داشته و می تواند شما را در این زمینه یاری نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *