مشاوره و سفارش

خرما پیارم

خرما پیارم یکی از مرغوب ترین و گران ترین خرماهای ایران است که بهترین مرکز تولید آن استان هرمزگان می باشد. رقم خرمای پیارم اصل حاجی آباد معروف ترین این محصول می باشد. این محصول از ارقام تجاری محسوب می شود. خرما پیارم ظاهر شکیل، مشتری پسند و همچنین طعم بسیار عالی دارد. اندازه این واریته عمدتا از ۲٫۵ تا ۵٫۵ سانتی متر و رنگ آن کهربائی تا قهوه‌ای تیره و به عبارتی شکلاتی است. پوست خرما به گوشت خرما چسبیده و بسیار نازک و بافت آن در مرحله خرما (تمر) خشک است. ماندگاری بالا یکی دیگر از مشخصات این رقم می باشد. خرمای پیارم سرشار از مواد قندی، پروتئینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.

11775268_741

خرما پیارم هرمزگان

هرمزگان یکی از بهترین استان های خرما خیز ایران می باشد. مناطق شمالی و کوهپایه ای استان هرمزگان یکی از بهترین مناطق پرورش و تولید خرمای درجه یک پیارم است. شهرستان حاجی آباد در شمال این استان از بهترین مناطق تولید خرمای اصل پیارم می باشد. طبق آمار جهاد کشاورزی، استان هرمزگان با برداشت سالانه بیش از ۱۵۰ هزار تن خرما از ۴۰ هزار هکتار، مقام چهارم تولید و مقام سوم سطح زیر کشت را دارد. که حدود ۱۰ هزار تن از این مقدار شامل خرما پیارم می شود. از این میزان تقریبا ۶۰ درصد این تولید، صادرات و مابقی در بازار داخل مصرف می شود.

بسته بندی خرما پیارم

بسته بندی خرمای پیارم باید مشخصات مندرج در استاندارد ملی ایران را داشته باشد. ضمنا باید توجه داشت که نوع پکینگ باید به گونه ای باشد، که محتوای بسته را در برابر آسیب های برخاسته از جابجایی، انبار کردن، ترابری، رخنه نم و افت رطوبت، آفت ها، گرد و غبار و جز آن، حفظ کند. بر روی هر بسته بندی خرمای پیارم، باید آگاهی هایی از جمله نام و نوع کالا، تاریخ تولید و انقضاء، وزن خالص و ناخالص و … با خط خوانا و پاک نشدنی و با جوهر غیر سمی برای مصارف داخلی به زبان فارسی و برای صادرات به زبان انگلیسی و یا به زبان کشور خریدار نوشته، چاپ و یا برچسب شود.

از عمده ترین نوع بسته بندی خرما پیارم می توان به کارتن های 5 الی 10 کیلوگرمی به صورت فله، و همچنین بسته های چند صد گرمی مقوایی، پلاستیکی، پاکت های کرافت اشاره کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
خرما پیارم سوپر سلکت100 عدد در یک کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
خرما پیارم سلکت110 عدد در یک کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
خرما پیارم معمولی130 عدد در یک کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
خرما پیارم ارزان120 عدد در یک کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
خرما پیارم بدون هستهدرشت و گوشتیسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

خدمات ما

گروه بازار خرمای مضافتی ایران، تلفیقی از دانش، تخصص و تجربه می باشد که آمادگی خود را جهت ارائه هرچه بهتر خدمات زیر ویژه بازار داخل، بازار جهانی و همچنین شرکت های بسته بندی، پخش و توزیع خرما اعلام میدارد.

– مشاوره رایگان خرید و فروش
– تامین و عرضه مستقیم انواع خرما و رطب مضافتی
– پیش خرید و عقد قرارداد نخلستان مضافتی
– سورتینگ حرفه ای و بسته بندی تحت سفارش
– صادرات خرما مضافتی به سایر کشورها

مدیر مجموعه خرما پیارم ایران

جواد تهمتن

Call Now Buttonتماس بگیرید