مشاوره و سفارش

معرفی خرما پیارم

خرما پیارم یکی از مرغوب ترین و گران ترین خرماهای ایران است که بهترین مرکز تولید آن استان هرمزگان می باشد. رقم خرمای پیارم اصل حاجی آباد معروف ترین این محصول می باشد. این محصول از ارقام تجاری محسوب می شود. خرما پیارم ظاهر شکیل، مشتری پسند و همچنین طعم بسیار عالی دارد. اندازه این واریته عمدتا از ۲٫۵ تا ۵٫۵ سانتی متر و رنگ آن کهربائی تا قهوه‌ای تیره و به عبارتی شکلاتی است. پوست خرما به گوشت خرما چسبیده و بسیار نازک و بافت آن در مرحله خرما (تمر) خشک است. ماندگاری بالا یکی دیگر از مشخصات این رقم می باشد. خرمای پیارم سرشار از مواد قندی، پروتئینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.

خرما پیارم هرمزگان

خرما پیارم هرمزگان

هرمزگان یکی از بهترین استان های خرما خیز ایران می باشد. مناطق شمالی و کوهپایه ای استان هرمزگان یکی از بهترین مناطق پرورش و تولید خرمای درجه یک پیارم است. شهرستان حاجی آباد در شمال این استان از بهترین مناطق تولید خرمای اصل پیارم می باشد. طبق آمار جهاد کشاورزی، استان هرمزگان با برداشت سالانه بیش از ۱۵۰ هزار تن خرما از ۴۰ هزار هکتار، مقام چهارم تولید و مقام سوم سطح زیر کشت را دارد. که حدود ۱۰ هزار تن از این مقدار شامل خرما پیارم می شود. از این میزان تقریبا ۶۰ درصد این تولید، صادرات و مابقی در بازار داخل مصرف می شود.

بسته بندی خرما پیارم

بسته بندی خرمای پیارم باید مشخصات مندرج در استاندارد ملی ایران را داشته باشد. ضمنا باید توجه داشت که نوع پکینگ باید به گونه ای باشد، که محتوای بسته را در برابر آسیب های برخاسته از جابجایی، انبار کردن، ترابری، رخنه نم و افت رطوبت، آفت ها، گرد و غبار و جز آن، حفظ کند. بر روی هر بسته بندی خرمای پیارم، باید آگاهی هایی از جمله نام و نوع کالا، تاریخ تولید و انقضاء، وزن خالص و ناخالص و … با خط خوانا و پاک نشدنی و با جوهر غیر سمی برای مصارف داخلی به زبان فارسی و برای صادرات به زبان انگلیسی و یا به زبان کشور خریدار نوشته، چاپ و یا برچسب شود.

از عمده ترین نوع بسته بندی خرما پیارم می توان به کارتن های ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی به صورت فله، و همچنین بسته های چند صد گرمی مقوایی، پلاستیکی، پاکت های کرافت اشاره کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
خرما پیارم سوپر سلکت۱۰۰ عدد در یک کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
خرما پیارم سلکت۱۱۰ عدد در یک کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
خرما پیارم معمولی۱۳۰ عدد در یک کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
خرما پیارم ارزان۱۲۰ عدد در یک کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
خرما پیارم بدون هستهدرشت و گوشتیسفارشیموجودتماس بگیرید

مشاوره سریع و رایگان

پراکندگی کاشت و برداشت خرما پیارم در ایران بسیار بالا می باشد. بیشتر در استان های جنوبی ایران، انواع خرما پیارم با کیفیت های متفاوت تولید می شود. در بازار رقابتی امروزه، دسترسی سریع و به هنگام اطلاعات و تهیه خرما به صورت مستقیم بسیار هائز اهمیت می باشد.

دانستن اینکه چه خرمایی، در چه زمانی، با چه نوع بسته بندی و قیمتی را انتخاب کنید لازم و ضروری می باشد. مهم می باشد برای جامعه با درآمد کم و ذائقه ای، محصولی درخور آن جامعه را انتخاب و بفروش رسانید.

بنابراین شما می توانید از طریق ارتباط با ما به صورت جلسات حضوری و یر حضوری به صورت، تماس تلفنی و ارتباط در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی علاوه بر مشاوره رایگان، اطلاعت مفیدی را دریافت کنید. توجه به این نکات باعث می شود با شناخت انواع خرما، قیمت و کیفیت هر منطقه، مدیریت زمان و هزینه کرده و خرید دست اول انجام دهید.

خدمات ما

بدیهی است کشوری که قطب تولید خرما مضافتی در جهان است، فروشندگان مختلف هم داشته باشد. فروشنده هایی در قالب کشاورزان یا همان نخلداران، تولیدکنندگان و صاحبین برند، بازرگانان و واسطه ها. به همین دلیل است که می گویند مهم می باشد که از کجا خرید خود را انجام می دهید.

مجموعه های تولیدی ما در چندین استان خرماخیز فعالیت دارد. گروه ما طی این چند سال حضور، بر اساس تجربه و نیاز مشتریان تلاش می کند تا آمادگی خود را جهت ارائه هرچه بهتر خدمات مرتبط افزایش دهد.

این خدمات مناسب تجار و بازرگانان داخلی، بین المللی و همچنین شرکت های بسته بندی، پخش خرما رطب مضافتی می باشد. مهمترین این خدمات شامل مشاوره رایگان خرید و فروش، پیش خرید خرما در ابتدای فصل برداشت، تامین و عرضه مستقیم انواع رطب و خرما، سورتینگ حرفه ای و بسته بندی تحت برند و در نهایت صادرات خرما مضافتی به کشور مقصد می باشد.

مدیر مجموعه خرما پیارم ایران

جواد تهمتن

Call Now Buttonتماس بگیرید