این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین نوع خرمای پیارم اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرما پیارم اصلبهترین نوع خرمای پیارم
بهترین خرمای پیارم اصل

منظور از خرما پیارم اصل، رقم تولیدی همان منطقه می باشد. علاوه بر آن بهترین خرمای پیارم اصل هر منطقه به محصولی گفته می شود که از لحاظ رنگ، سایز و میزان گوشتی بودن و ماندگاری در بهترین حالت قرار داشته باشد.

خرما پیارم اصل ایرانی

خرما پیارم اصل

شاید از خود بپرسید که مگر خرمای پیارم اصل و غیر اصل هم داریم؟ پاسخ به این سوال را می توان به صورت زیر شرح داد:
همانطور که می دانید، خرمای هر منطقه نسبت به منطقه ی دیگر با توجه به شرایط آب و هوایی و کیفیت محصول برداشت شده، متفاوت است.
از آن جا که در بازار خرمای پیارم ایران، چندین منطقه برند و شناخته شده می باشند، از این رو، بسیاری از فروشندگان به اشتباه رقم تولیدی سایر مناطق را به نام منطقه ی خاصی عرضه می کنند.
متاسفانه افراد کم تجربه نیز به علت عدم آگاهی از این موضوع، خرمایی را که قیمت نسبتا مناسب تری را دارد، تحت عنوان منطقه ی خاصی با قیمت بالاتری خریداری می نمایند.
از این رو، گفته می شود در زمان خرید، خرمای پیارم اصل همان منطقه را انتخاب نمایید.

بهترین خرما پیارم

بهترین نوع خرمای پیارم

حال که تا حدودی با منظور بهتر خرمای پیارم اصل آشنا شدید، لازم است بدانید، شاید مناطقی وجود داشته باشند که خیلی بنام و شناخته شده نباشند، اما این دلیل بر آن نمی شود که محصول باکیفیتی نداشته باشند.
در واقع، اگر شما مشخصات بهترین نوع خرمای پیارم را داشته باشید، کار شما در زمان خرید بسیار راحت خواهد بود. مثلا توجه شود که یک کیلو خرمای پیارم انتخابی شامل چه تعداد خرما می باشد. چرا که به تعداد ۹۰ الی ۱۱۰ عدد خرما در یک کیلو، رقم درشت می گویند.
این یکی از فاکتورهای انتخابی برای بهترین خرمای پیارم اصل می باشد. علاوه بر آن، می توان به رنگ خرما اشاره کرد. رنگ این محصول از قهوه ای کمرنگ تا قهوه ای پررنگ و در مواردی از قرمز تا رنگ مشکی می باشد.
در کنار همه ی این موارد، تازه بودن محصول، میزان گوشتی بودن و همچنین دقت و میزان سورتینگ انجام شده در محصول نهایی مورد توجه قرار می گیرد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید