پخش عمده خرما پیارم ایرانی

مرکز پخش عمده خرما پیارم در ایران ابتدا استان هرمزگان می باشد. در ابتدای فصل خرید خرما پیارم از این منطقه صورت گرفته و در نهایت به بازار داخل از جمله بازار خرما فروشان تهران و سایر شهرها و کشورها با قیمت های مختلف عرضه می گردد.

پخش خرما پیارم ایرانی

مرکز عرضه مستقیم خرما پیارم ایرانی

همانطور که می دانید محصولات باغی از جمله خرما در مکان و یک بازه زمانی خاص و مشخص صورت می گیرد. به عنوان مثال خرما پیارم درجه یک ایرانی بیشتر در حاجی آباد استان هرمزگان به صورت عمده در کیفیت های مختلف تولید می گردد.
بنابراین از این منطقه به صورت مستقیم به سایر شهرهای ایران از جمله تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و کرمان پخش می گردد.
البته لازم به ذکر است تولید خرما پیارم در سایر استان های ایران از جمله کرمان، سیستان و بلوچستان، بوشهر، خوزستان و فارس نیز انجام می شود.
این محصول به دلیل نوع و زمان برداشت و ویژگی های بافت آن در بازار با عنوان خرما خشک پیارم و یا خرما پیارم خشک نیز معرفی می گردد.

پخش خرما پیارم

 

پخش عمده خرما پیارم

فرآیند پخش خرما پیارم به دو صورت عمده و جزئی تعریف می گردد. همچنین به دلیل تفاوت در سلیقه ی مشتریان تنوع بسته بندی نیز در موفقیت پخش بسیار حائز اهمیت می باشد.
پخش عمده خرما پیارم برای هر شرکتی شاید متفاوت تعریف گردد و این موضوع بستگی به میزان فعالیت و پتانسیل شرکت ها دارد.
مجموعه ی ما در حاجی آباد به عنوان یکی از فروشندگان عمده خرما پیارم در بازار بین المللی فعالیت دارد.
اما لازم است بدانید بسیاری از شرکت ها و ویزیتورها از عرضه کنندگان مستقیم (همانند مجموعه ی ما) محصول را در بسته بندی های مختلف خریداری کرده و به بازار خود عرضه می نمایند.
مانند شرکت های پخش مویرگی که محصول را با کیفیت های مختلف و بسته بندی های 5 الی 10 کیلوگرمی (به صورت فله) و همچنین بسته های کوچک 200، 400 و 500 گرمی توزیع می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما