خرما پیارم
یکشنبه , تیر ۸ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / پخش انواع خرما پیارم در بازار
پخش انواع خرما پیارم

پخش انواع خرما پیارم در بازار

جهت پخش انواع خرما پیارم تازه و اصل در بازار، می توانید این محصول را با قیمت مناسب و بدون واسطه از شرکت و مرکز فروش ما تهیه و خریداری نمایید.
به عبارت دیگر، پخش کننده خرما پیارم می تواند پخش عمده خرما پیارم را با قیمت مناسب تری انجام دهد.

پخش خرما پیارم

پخش انواع خرما پیارم در بازار داخل و صادرات

استان هرمزگان و منطقه ی حاجی آباد بزرگترین مرکز تولید و پخش انواع خرما پیارم در ایران می باشد. خرما پیارم محصولی است که در بازار همواره مورد توجه خریداران داخلی و خارجی است.
هر ساله با آغاز برداشت خرما پیارم از نخلستان ها، بسیاری از فعالین و تجار و صاحبین برند، این محصول را از نخلستان ها و سردخانه های حاجی آباد و اطراف آن خریداری می کنند و در نهایت به بازار خود عرضه می نمایند.
فرآیند پخش خرما پیارم به دو صورت جزئی و کلی انجام می شود. همین عامل باعث شده در سال های اخیر این محصول بیشتر در بازار داخل و حتی صادرات شناخته شود.
برای مثال می توان به شرکت ها و مجموعه های بزرگ در تهران اشاره نمود. این شرکت ها به صورت تخصصی و غیر تخصصی در پخش انواع این محصول در بازار داخل و خارج از کشور فعالیت دارند.
این مجموعه ها جهت مدیریت در هزینه، محصول را از تولیدکنندگان خرمای پیارم، به صورت مستقیم و با قیمت دست اول خریداری می کنند.
مجموعه ی ما با فعالیت در شهرستان حاجی آباد، از آن جایی که این محصول را در ابتدای فصل به صورت تازه به سردخانه منتقل کرده و هزینه ی حمل و نقل کمتری نیز بابت این موضوع دارد، بنابراین بهای تمام شده خرما پیارم نیز مناسب تر خواهد بود.
در مقالات قبل در رابطه با شرایط اعطای نمایندگی خرید و پخش خرما پیارم بیشتر توضیح داده ایم.
اگر تمایل به خرید و پخش خرمای پیارم با قیمت دست اول و به صورت عمده در بازار داخل و حتی صادرات دارید، می توانید با مجموعه ی ما همکاری نمایید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروش خرما پیارم حاجی آباد در تهران

فروش خرما پیارم حاجی آباد در تهران

فروش خرما پیارم حاجی آباد در تهران با تضمین تازه بودن و کیفیت محصول از …

پاسخی بگذارید