این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش انواع خرما پیارم به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرمای پیارمفروش مستقیم انواع خرما پیارممرکز فروش خرما پیارم با انواع کیفیت

مرکز فروش خرما پیارم در ایران به صورت عمده بیشتر در شهرستان حاجی آباد می باشد. در بازار خرما پیارم ایران هر ساله انواع خرما پیارم از این منطقه با کیقیت های مختلف به سایر شهرستان ها و همچنین کشورهای جهان صادر و پخش می گردد.

انواع خرما پیارم

خرمای پیارم

همانطور که می دانید تنوع و پراکندگی تولید خرما در ایران در بیشتر شهرهای جنوبی صورت می گیرد. هر ساله انواع خرما به صورت عمده در ایران کاشت و برداشت می گردد.
برخی از این محصولات از جمله خرما پیارم جنبه ی تجاری و صادرات دارند. در بازار خرما ایران این محصول جز ارقام مرغوب، لوکس و گران قیمت (نسبت به سایر ارقام) طبقه بندی می گردد.
تقریبا می توان گفت در همه ی استان های خرماخیز ایران انواع خرما پیارم به صورت عمده برداشت شده و به سایر شهرها و کشورهای جهان پخش و صادر می گردد.

فروش خرما پیارم

فروش مستقیم انواع خرما پیارم

همانطور که در بالا اشاره شد در بیشتر مراکز جنوبی ایران انواع خرما پیارم کاشت و برداشت می گردد. کیفیت محصول برداشت شده هر منطقه تا حدودی از لحاظ سایز و رنگ می تواند متغیر باشد.
البته باید در نظر داشت که هر یک از این محصولات مشتریان خاص خود را دارند. در واقع برخی به دنبال خرما پیارم ارزان با بسته بندی های مقرون به صرفه هستند و برخی دیگر ترجیح می دهند خرما پیارم با سایز درشت تر و رنگ مشکی تر خریداری نمایند و مبحث قیمت در اولویت های بعدی آن ها قرار دارد.
اگر رنگ این محصول مقداری بورتر و مایل به طلایی باشد و سایز آن نیز مقداری ریزتر باشد، این خرما تحت عنوان خرما پیارم پستایی یا درجه دو در بازار معرفی می گردد.
این محصول ارزان ترین خرما پیارم ایران می باشد. البته باید توجه شود این موضوع که قیمت این محصول ارزان است دلیل بر این نمی شود که محصولی نامرغوب و غیر قابل مصرف خواهد بود.
در واقع در مرکز فروش خرما پیارم، این محصول پس از سورتینگ (جداسازی محصول قابل استفاده از محصول ضایعاتی) بسته بندی می گردد.
مجموعه ی ما در حاجی آباد استان هرمزگان نیز به عنوان یک مرکز فروش خرما پیارم می باشد. در واقع ما با برداشت انواع خرما پیارم از نخیلات، خرما پیارم ارزان را طبقه بندی و به صورت عمده به بازار و سایر شهرهای ایران و کشورهای جهان صادر می نماییم.

فروش انواع خرما پیارم

مرکز فروش خرما پیارم با انواع کیفیت

نخلداران استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و بوشهر این محصول را عمدتا در کارتن های موزی به مشتریان خرما پیارم به فروش می رسانند.
در واقع از بین این مراکز ذکر شده، منطقه حاجی آباد و روستاهای اطراف آن از بزرگترین مرکز فروش عمده خرما پیارم خشک مرغوب می باشند.
هر ساله محصول جمع آوری شده از نخلستان ها به انبارهای خشک و خنک و اصطلاحا سردخانه ها انتقال پیدا می کنند.
در این صورت متناسب با سفارش تجار و فعالین کوچک و بزرگ در شهرهای مختلف ایران و سایر کشورهای جهان این محصول پخش و صادر می گردد.
به عنوان مثال جهت تجارت عمده خرما پیارم درجه یک در تهران اگر به مرکز عمده فروشان خرما پیارم در خیابان تختی تهران (راسته ی خرما فروشان) مراجعه نمایید، انواع خرما از جمله خرما پیارم که در منطقه حاجی آباد کاشت و برداشت شده را خواهید دید.
این شرایط در سایر شهرها از جمله اصفهان، کرج، مشهد، تبریز و … نیز برقرار است. مجموعه ی ما همواره تلاش می کند بر پایه ی تجارت الکترونیک به صورت آنلاین و اینترنتی و همچنین امکان حضور فیزیکی و عقد قرارداد با تجار، فعالین، پخش کنندگان و ویزیتورها در ایران همکاری نماید. این مجموعه در امر تامین، سورتینگ، بسته بندی و همچنین صادرات انواع خرما پیارم فعالیت دارد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید