خرما پیارم
چهارشنبه , تیر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / مرکز خرمای پیارم استان هرمزگان
مرکز خرما پیارم
مرکز خرما پیارم

مرکز خرمای پیارم استان هرمزگان

مرکز خرمای پیارم استان هرمزگان در منطقه ای به نام حاجی آباد است که بهترین خرمای صادراتی ایران در آن منطقه به عمل میآید و برای صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپا آماده سازی میشود.

دلایل اصلی این که در مرکز خرمای پیارم می توانید بهترین خرما را بیابید در این است که خرما درجه یک پیارم از ارقام بیار پرمصرف در بازار داخل و صادرات است و کیفیت و ظاهر زیبا، ماندگاری و طعم عالی و مواد قندی و پروتئینی و سایر مواد معدنی که در این خرما موجود است آن را تبدیل به خرمایی با ارزش غذایی بسیار بالا کرده است.

مرکز خرید خرما پیارم

خرید از مرکز خرمای پیارم هرمزگان

خرمای پیارم را در استان خوزستان و هرمزگان می توانید بیابید، اما از آن جایی که بهترین خرمای پیارم اصل در استان هرمزگان کاشت و برداشت می شود می توان گفت که منطقه حاجی آباد از مهمترین و معروف ترین مناسطق کشت و پرورش خرمای پیارم است.

استان هرمزگان یکی از بهترین استان های خرما خیز ایران است و در این استان بیش از ۵۰ نوع خرما کشت می شود که بیش از ۱۵ نوع آن قابلیت تجاری دارد.

مرکز خرمای پیارم، خرما مضافتی، خرما کلوته، خرما مرداسنگ، خرما خاصویی، خرما گنتار، خرما آل مهتری و خرما هلیله ای در این استان است که همگی دارای شهرت بالایی هستند.

برداشت خرما در این استان با خرمای آل مهتری در خرداد ماه آغاز می شود و با شروع برداشت خرما خشک پیارم در اواخر شهریور تا اواخر آبان ماه پایان می یابد.

در مرکز خرمای پیارم ، خرمای درجه یک استان هرمزگان را می توانید بیابید و برای خرید عمده ثبت سفارش نمایید.

 

مرکز خرمای پیارم

قیمت فروش خرما پیارم

قیمت خرما پیارم متناسب با زمان خرید و فروش خرما پیارم، نوع محصول و نوع بسته بندی و همچنین میزان عرضه و تقاضا متفاوت است و به همین منظور بهتر است که برای دریافت قیمت انواع خرمای پیارم از طریق مرکز خرمای پیارم اقدام نموده و لیست قیمت ها را دریافت کنید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش خرما پیارم مرغوب در تهران

پخش خرما پیارم مرغوب در تهران

جهت پخش خرما پیارم مرغوب در تهران به صورت مستقیم هم اکنون می توانید اقدام …

پاسخی بگذارید