این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرغوب ترین خرما پیارم حاجی آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرغوب ترین خرما پیارم صادراتی حاجی آبادخرمای اصل پیارم هرمزگان

مرغوب ترین خرما پیارم در کدام منطقه کشت و پرورش داده می شود و چه خصوصیاتی دارد. برای آشنایی بیشتر با خرمای پیارم حاجی آباد می توانید به سایت ما و اطلاعات مندرج در ان مراجعه نمایید.

خرما درجه یک پیارم حاجی آباد از ارقام پرمصرف در بازار داخل و صادرات است و به دلیل کیفیت بسیار بالا، ظاهر بسیار زیبا، طعم بسیار عالی و ماندگاری بالا پرمصرف است. خرمای پیارم سرشار از مواد قندی، پروتئینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.

 

مرغوب ترین خرما پیارم
خرما پیارم مرغوب جاجی آباد

مرغوب ترین خرما پیارم صادراتی حاجی آباد

برای انتخاب خرما همواره نوع خرما، کیفیت آن و میزان تناژ سفارشی مورد توجه قرار می گیرد و خرمای مرغوب پیارم حاجی آباد می تواند همواره یکی از بهترین گزینه ها باشد.

خرمای صادارتی پیارم، یا خرمای صادراتی مضافتی و خرمای درجه یک کبکاب هر یک باید مشخصه های خرمای صادراتی را داشته باشند تا بتوانند در بازار خارجی رقابت کنند.

مرغوب ترین خرما پیارم معمولا کشیده و عمدتا بین ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد، رنگ آن قهوه ای پر رنگ و مایل به مشکی و به عبارتی شکلاتی بوده و پوست آن به گوشت خرما چسبیده و بسیار نازک می باشد.

 

مرغوب ترین خرما پیارم
خرما پیارم اصل هرمزگان

خرمای اصل پیارم هرمزگان

در مناطقی مانند روستاهای برآفتاب، دهستان پایین و بالا، نیزار، درآگاه، گهکم، گنج در شهرستان حاجی‌آباد خرمای خشک پیارم کشت می شود و در بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار از نخلستانهای شهرستان حاجی آباد پرورش این خرما رواج دارد.

در مناطق شمالی و کوهپایه ای استان هرمزگان یکی از بهترین مناطق پرورش و تولید خرما درجه یک پیارم می باشد. شهرستان حاجی آباد در شمال استان هرمزگان از بهترین مناطق تولید خرما اصل پیارم می باشد.

در طول سال و بعد از فصل برداشت مقدار معتنابهی از محصول خرمای استان هرمزگان به صادرات اختصاص می یابد و یا به بازار داخلی کشور ارسال می شود.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید