خرما پیارم
دوشنبه , تیر ۹ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / مرغوب ترین خرما پیارم حاجی آباد
مرغوب ترین خرما پیارم -

مرغوب ترین خرما پیارم حاجی آباد

مرغوب ترین خرما پیارم در کدام منطقه کشت و پرورش داده می شود و چه خصوصیاتی دارد. برای آشنایی بیشتر با خرمای پیارم حاجی آباد می توانید به سایت ما و اطلاعات مندرج در ان مراجعه نمایید.

خرما درجه یک پیارم حاجی آباد از ارقام پرمصرف در بازار داخل و صادرات است و به دلیل کیفیت بسیار بالا، ظاهر بسیار زیبا، طعم بسیار عالی و ماندگاری بالا پرمصرف است. خرمای پیارم سرشار از مواد قندی، پروتئینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.

 

مرغوب ترین خرما پیارم
خرما پیارم مرغوب جاجی آباد

مرغوب ترین خرما پیارم صادراتی حاجی آباد

برای انتخاب خرما همواره نوع خرما، کیفیت آن و میزان تناژ سفارشی مورد توجه قرار می گیرد و خرمای مرغوب پیارم حاجی آباد می تواند همواره یکی از بهترین گزینه ها باشد.

خرمای صادارتی پیارم، یا خرمای صادراتی مضافتی و خرمای درجه یک کبکاب هر یک باید مشخصه های خرمای صادراتی را داشته باشند تا بتوانند در بازار خارجی رقابت کنند.

مرغوب ترین خرما پیارم معمولا کشیده و عمدتا بین ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد، رنگ آن قهوه ای پر رنگ و مایل به مشکی و به عبارتی شکلاتی بوده و پوست آن به گوشت خرما چسبیده و بسیار نازک می باشد.

 

مرغوب ترین خرما پیارم
خرما پیارم اصل هرمزگان

خرمای اصل پیارم هرمزگان

در مناطقی مانند روستاهای برآفتاب، دهستان پایین و بالا، نیزار، درآگاه، گهکم، گنج در شهرستان حاجی‌آباد خرمای خشک پیارم کشت می شود و در بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار از نخلستانهای شهرستان حاجی آباد پرورش این خرما رواج دارد.

در مناطق شمالی و کوهپایه ای استان هرمزگان یکی از بهترین مناطق پرورش و تولید خرما درجه یک پیارم می باشد. شهرستان حاجی آباد در شمال استان هرمزگان از بهترین مناطق تولید خرما اصل پیارم می باشد.

در طول سال و بعد از فصل برداشت مقدار معتنابهی از محصول خرمای استان هرمزگان به صادرات اختصاص می یابد و یا به بازار داخلی کشور ارسال می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرما پیارم هرمزگان

تولید خرما پیارم درجه یک هرمزگان

خرما پیارم هرمزگان یکی از مرغوب ترین ارقام تولید شده در ایران می باشد. این …

پاسخی بگذارید