خرما پیارم
جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / قیمت عمده خرما پیارم حاجی آباد
قیمت خرما پیارم حاجی آباد

قیمت عمده خرما پیارم حاجی آباد

قیمت خرما پیارم حاجی آباد طبق روال هر سال با شروع برداشت محصول از نخلستان ها تعیین می گردد. مجموعه ی ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان خرمای پیارم حاجی آباد هرمزگان، همواره در تلاش است ارقام مختلف این محصول را با بهترین کیفیت و با قیمت و نرخ عمده و بدون واسطه به مشتریان خود عرضه نماید.

خرما پیارم عمده حاجی آباد

درباره خرما پیارم حاجی آباد بیشتر بدانید

همانطور که می دانید حاجی آباد استان هرمزگان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تولید انواع خرما از جمله خرما پیارم در ایران می باشد.
علاوه بر خرما پیارم ارقام خاصویی، مجول، خنیزی، بیزو و … نیز در این منطقه تولید می شود.
در زمان برداشت محصول از نخلستان ها، برخی از کشاورزان این محصول را به صورت رطب (میزان رطوبت بالا) و برخی نیز آن را در حالت خرما (با میزان رطوبت کمتر) برداشت می نمایند.
از این رو می توان گفت خرما پیارم با داشتن رطوبت کمتر از ۱۵% به عنوان یکی از ارقام نیمه خشک شناخته می شود.
این محصول به دلیل طعم دلچسب و ظاهر کشیده، پوست نازک و همچنین میزان ماندگاری بالایی که دارد، در بازار داخل و صادرات از طرفداران و متقاضان زیادی برخوردار است.
همانطور که در بالا اشاره شد، خرمای مجول نیز یکی از ارقام تولید شده در این منطقه می باشد و مانند خرمای پیارم جزو ارقام لوکس شناخته می شود. اما قیمت خرما پیارم نسبت به قیمت خرمای مجول مناسب تر است.

قیمت عمده خرما پیارم

قیمت خرما پیارم حاجی آباد به صورت عمده

نخل داران هر ساله در اوایل مهر ماه با شروع فصل برداشت، این محصول را از نخلستان ها جمع آوری کرده و به انبارها و سردخانه ها انتقال می دهند.
قیمت خرما پیارم حاجی آباد نیز هم زمان با شروع برداشت آن در بازار تعیین می گردد. عوامل مختلفی داخلی و خارجی می تواند در قیمت محصول تاثیرگذار می باشد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • میزان تولید محصول
  • میزان عرضه و تقاضا
  • میزان سورتینگ و جداسازی محصول
  • نوع بسته بندی
  • کیفیت ظاهری محصول
  • نوسانات نرخ ارز

مجموعه ی ما به عنوان مرکز فروش عمده خرما پیارم و فعالیت در منطقه ی حاجی آباد استان هرمزگان، پس از برداشت محصول از نخلستان ها، آن را به سردخانه منتقل، سورت و بسته بندی می نماید. از این رو تلاش می کنیم انواع خرمای پیارم را به صورت عمده و مستقیم، با قیمت دست اول و بدون واسطه به بازار عرضه نماییم.
با توجه به عواملی که در بالا به آن اشاره شد و از آن جا که هر ساله شرایط تولید و نوع بسته بندی خرما پیارم ممکن است متغیر باشد، بنابراین کارشناسان فروش ما همواره در تلاشند تا لیست قیمت خرما پیارم هرمزگان را در این سایت بروزرسانی نمایند.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده خرمای پیارم

فروشنده انواع رقم خرمای پیارم ایرانی

فروشنده خرمای پیارم در ایران بسیار می باشد. چرا که تقاضا برای خرید این محصول …

پاسخی بگذارید