این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت خرما پیارم درجه یک حاجی آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات خرما پیارم درجه یکقیمت خرما پیارم و عوامل موثر بر آنلیست قیمت خرما پیارم درجه یک حاجی آباد
لیست قیمت خرما پیارم

لیست قیمت خرما پیارم را از طریق این وب سایت می توانید استعلام بگیرید. مجموعه ی ما همواره تلاش می کند قیمت روز انواع خرما پیارم را بدون واسطه و به صورت عمده در این صفحه به روز رسانی نماید.

خرما پیارم درجه یک

مشخصات خرما پیارم درجه یک

همانطور که می دانید خرمای پیارم زمانی که از نخلستان جمع آوری می شود (خرما پیارم با سورت باغی) جهت عرضه به بازار مناسب نمی باشد.
بنابراین این محصول توسط مجموعه ها و شرکت های تولیدی خرما پیارم می بایست سورت شده و در نهایت در بسته بندی های مناسب آماده و در بازار عرضه گردد.
یکی ار عواملی که بر قیمت خرما پیارم تاثیرگذار است، همین فرآیند سورتینگ می باشد. به عبارت دیگر ما در مرحله ی سورتینگ، خرما پیارم را درجه بندی و دسته بندی می نماییم و محصول را براساس اندازه، رنگ، شکل ظاهری و سایر عوامل دیگر طبقه بندی کرده و ناخالصی ها، محصول فاسد و خراب شده را از آن جداسازی می نماییم که به این فرآیند سورتینگ یا سورت کارخانه ای می گویند.
[box type=”shadow” align=”alignright” class=”” width=””]در تمامی مجموعه ها فرآیند سورتینگ مقدمه ای برای بسته بندی انواع خرما پیارم می باشد. در کل فرآیند سورتینگ حرفه ای خرما پیارم باعث می شود تا خریداران خرما پیارم به راحتی بتوانند کیفیت محصول نهایی را بررسی کرده و حتی آن را با محصول سایر مجموعه ها مقایسه نمایند.[/box]
همین موضوع باعث می شود تا مشتریان بتوانند محصول مرغوب و درجه یک را با محصول کیفیت پایین تر مقایسه کنند و حق انتخاب داشته باشند.
در واقع در سال های قدیم عدم توجه به فرآیند سورتینگ حرفه ای باعث می شد تا بسیاری از خریداران خرما پیارم در معاملات خود دچار مشکل شوند.
اما امروزه به دلیل توجه ویژه به سورتینگ و طبقه بندی خرما به صورت حرفه ای و همچنین انتخاب بسته بندی های مناسب به مراتب تقاضا برای این محصول افزایش پیدا کرده و باعث رونق بهتر تجارت و خرید و فروش فعالان در این حوزه شده است.
بنابراین یکی از فاکتورها و مشخصات خرما پیارم درجه یک سورتینگ حرفه ای این محصول می باشد.

قیمت خرما پیارم

 

قیمت خرما پیارم و عوامل موثر بر آن

قیمت خرما پیارم متاثر از عوامل داخلی و خارجی می باشد. از آن جا که خرما پیارم یک محصول تجاری و صادراتی می باشد، بنابراین علاوه بر عوامل داخلی، عوامل خارجی نیز می تواند بر قیمت خرما صادراتی پیارم جنوب تاثیرگذار باشد.
از آن جا که این عوامل متغیر هستند، بنابراین ما همواره تلاش می کنیم لیست قیمت خرما پیارم را براساس همین عوامل و به صورت به روز، جهت خرید و فروش، در همین صفحه به اشتراک بگذاریم.
حال شاید این سوال برایتان پیش بیاید که این عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرما پیارم کدام هستند؟ مهمترین عامل تاثیرگذار بر نرخ خرما پیارم، میزان تولید خرما پیارم در سال جاری می باشد.
به عبارت دیگر از آن جایی که تقاضا برای خرید و فروش خرمای پیارم در بازار داخل و خارج همواره رو به افزایش است. به عنوان مثال تصور کنید تولید خرما پیارم در سال جاری با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل، کم یا زیاد شود، بنابراین در معادلات بازار و میزان تقاضا و عرضه برای این محصول تغییراتی به وجود می آید. در نهایت احتمال این که نرخ این محصول تغییر کند وجود دارد.
از سایر عوامل می توان به میزان سورتینگ محصول، ظاهر و مشخصات محصول، نوع بسته بندی و… اشاره نمود. اما از مهمترین عوامل خارجی که می تواند بر قیمت این محصول تاثیر بگذارد می توان به نوسانات نرخ ارز اشاره نمود.

لیست قیمت خرما پیارم

لیست قیمت خرما پیارم درجه یک حاجی آباد

در مقالات قبلی اشاره نمودیم که حاجی آباد یکی از بزرگترین مراکز تولید خرما پیارم در بازار داخل و صادرات می باشد و از طرفی دیگر در رابطه با عوامل موثر بر قیمت خرما پیارم درجه یک و تغییرات آن نیز صحبت شد.
بنابراین واضح است که همه ی این عوامل که بسیاری از خریداران و تجار به آن توجه نمی کنند، می تواند بر قیمت خرما پیارم هر شرکت یا مجموعه ای تاثیرگذار باشد.
از آن جایی که تنوع در بسته بندی خرما پیارم و شرایط تولید این محصول در هر سال متغیر است، بنابراین لیست قیمت خرما پیارم همواره بروز رسانی می گردد.
البته ما در این مقاله به اختصار به عوامل موثر بر قیمت خرما پیارم اشاره نمودیم. اما به طور کلی قیمت خرما پیارم با توجه به نوع بسته بندی و کیفیت تولید شده در مجموعه ی ما به شرح تصویر بالا می باشد.
[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=””]لازم به ذکر است امکان محاسبه ی قیمت خرما پیارم در اوزان و بسته بندی های تحت سفارش و همچنین در کیفیت های خارج از قیمت های اعلام شده در عکس بالا، امکان پذیر می باشد.[/box]

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید