این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرمای پیارم حاجی آباد جهت صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرمای پیارم حاجی آباد صادراتیبهترین خرمای پیارم حاجی آباد
قیمت خرما پیارم

قیمت خرمای پیارم حاجی آباد جهت صادرات برای بازرگانی ها و شرکت های معتبر به صورت دست اول و با پایین ترین قیمت ارزیابی شده و تحویل می گردد.

قیمت خرمای پیارم حاجی آباد جهت صادرات چقدر است و از کجا می توانم قیمت ها را به روز شده دریافت کنم؟

خرمای پیارم درجه یک با بهترین قیمت با آماده سازی و گرید بندی بسیار عالی و با کیفیت درجه یک به صورت اینترنتی انجام می شود و یا برای دریافت اطلاعات کارشناسان آماده پاسخگویی هستند.

 

قیمت خرمای پیارم حاجی آباد

قیمت خرمای پیارم حاجی آباد صادراتی

خرما پیارم درجه یک از بهترین نخلستان ها تولی و فرآوری شده است و قیمت خرمای پیارم حاجی آباد عمده و بدون واسطه و به صورت دست اول برای شرکت ها و بازرگانی های بزرگ اهمیت ویژه دارد.

در تولید خرما ارگانیک پیارم که تقریبا می توان گفت هیچ گونه موار شیمیایی در زمان داشت استفاده نمی شود به همین دلیل در سال ۱۳۹۶ خرمای پیارم حاجی آبادبه عنوان مرغوب ترین خرمای صادراتی کشور شناخته شده است.

حاجی آباد با آب و هوای گرم و خشک و خاک حاصلخیز از بهترین مراکز کشت و برداشت این محصول است و قیمت عالی ویژه، فروشخرما پیارم را برای هر بازرگانی مورد توجه قرار داده است.

خرمای خشک پیارم در بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار از نخلستانهای شهرستان حاجی آباد پرورش داده می شود. از جمله این مناطق می توان به روستاهای پرآفتاب، دهستان پایین و بالا، نیزار، درآگاه، گهکم، گنج در شهرستان حاجی‌آباد اشاره کرد.

 

قیمت خرمای پیارم حاجی آباد

بهترین خرمای پیارم حاجی آباد

در استان هرمزگان و خوزستان بهترین و مرغوب ترین ارقام خرمای ایران کشت و تولید می شود اما خرما پیارم درجه یک حاجی آباد که در استان هرمزگان تولید می شود را می توان بهترین خرما پیارم جهان معرفی کرد.

خرید و فروش خرما پبارم کاری است که این مجموعه بدن واسطه و با قیمت بسیار ارزان انجام می دهد و خرمای مورد نیاز را برای بسته بندی و صادرات و یا مصرف داخل آماده می کند.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید