خرما پیارم
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / قیمت انواع خرما پیارم درجه یک جنوب

قیمت انواع خرما پیارم درجه یک جنوب

قیمت انواع خرما پیارم درجه یک جنوب در این صفحه اطلاع رسانی می شود. لازم به ذکر است بدانید پس از این که نرخ خرما پیارم در ابتدای فصل تعیین می گردد، فرآیند خرید و فروش در استان های جنوبی خرماخیز ایران نیز آغاز می گردد.
برای درک بهتر اختلاف قیمت های ذکر شده، ابتدا لازم است با معنای خرما پیارم درجه یک و مناطق جنوبی ایران که در آن محصول کاشت و برداشت می شود، بیشتر آشنا شوید.

انواع خرما پیارم

معرفی انواع خرمای جنوب ایران

همانطور که می دانید ایران دومین کشور تولید کننده خرما در جهان می باشد و هر ساله تقاضا برای صادرات انواع خرما از ایران رو به افزایش است.
این موضوع به دلیل طعم، کیفیت و قیمت مناسب محصولات ایرانی می باشد. از همه چیز مهمتر از آن جا که در زمان پرورش نخل های خرما از کودهای حیوانی (نه کودهای شیمیایی) استفاده می گردد، بنابراین می توان گفت بیشتر خرماهای تولید شده در ایران ارگانیک می باشند.
برای این که با انواع خرمای ایران آشنا شوید، کافیست به استان ها و شهرهای جنوبی ایران سفر کنید. در این صورت با دیدن مناظر نخل های بسیار زیبا خواهید فهمید که بزرگترین مراکز تولید انواع خرما در ایران این مناطق می باشند.
برخی از این ارقام به صورت رطبی و برخی دیگر به صورت خرما برداشت می شوند. از جمله این ارقام می توان به خرما مضافتی، خرما کلوته، خرما شاهانی، خرما ربی، خرما استعمران، خرما شهابی، خرما پیارم، خرما خنیزی، خرما خاصویی، خرما کبکاب و … اشاره کرد.
هر یک از این محصولات متقاضی و خریداران خاص خود را در بازار داخل و خارج از کشور دارد. لازم به ذکر است که قیمت هر یک از این محصولات در بازار داخل و جهانی متغیر می باشد، چرا که کیفیت محصول برداشت شده در هر منطقه با منطقه دیگر می تواند متفاوت باشد.

انواع خرما پیارم جنوب

انواع خرما پیارم جنوب ایران براساس منطقه

همانطور که در بالا اشاره شد، استان های جنوبی از جمله استان هرمزگان، استان بوشهر و جنوب کرمان از پتانسیل بسیار بالایی در تولید انواع خرما دارند.
یکی از بهترین ارقام خرمای ایران که در این استان ها و شهرهای آن ها کاشت و برداشت می گردد، خرما پیارم می باشد.
البته انواع خرما پیارم کشت شده در این مناطق براساس رنگ و ظاهر محصول متفاوت است. همچنین حجم پیارم تولید شده در این مراکز با یکدیگر متفاوت می باشد.
در بین مراکز ذکر شده، استان هرمزگان بزرگترین مرکز تولید انواع خرما پیارم تازه در جنوب ایران می باشد.
اگر بخواهیم تنوع این محصول را براساس سایز تعریف کنیم، بنابراین طبق سازمان ملی استاندارد ایران، انواع خرما پیارم به طبقه ی خیلی درشت، درشت، متوسط و ریز طبقه بندی می گردد.
همچنین لازم است بدانید قیمت انواع خرما پیارم ذکر شده در هر طبقه متغیر می باشد. البته در این جا فاکتور نوع بسته بندی و سورت محصول نادیده گرفته شده است.

لیست قیمت خرما پیارم

قیمت انواع خرما پیارم درجه یک

همانطوز که در بالا اشاره شد قیمت انواع خرما پیارم براساس سایز آن متفاوت خواهد بود. البته سایر عوامل داخلی و خارج می تواند قیمت روز خرما پیارم در بازار را تحت تاثیر قرار دهد.
به عنوان مثال اگر به شرکت ها و تولیدکنندگان خرما پیارم درجه یک جنوب ایران مراجعه نمایید، خواهید دید که هر مجموعه براساس سلیقه، ایده و سیاست های فروش خود، محصول را سورت و بسته بندی می نماید.
در این صورت قیمت تمام شده آماده برای فروش هر تولیدی می تواند متفاوت باشد، با فرض این که سایز محصولی که تولید کرده اند برابر باشد.
اما خارج از این موارد، اولین فروشنده خرما پیارم دسته اول کشاورزان خواهند بود، که پس از برداشت محصول آن را روانه ی بازار می کنند.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید، محصولاتی که از از نخلستان جمع آوری می شوند باز هم نیاز به بسته بندی مناسب و مقداری سورت بیشتر دارند.
در این صورت نقش تولید کنندگان و شرکت های بسته بندی خرما پیارم با اهمیت می گردد، چرا که این محصول قرار است در بازار داخل و خارج عرضه گردد.
مجموعه ی ما با فعالیت در حاجی آباد استان هرمزگان، پس از تعامل با کشاورزان و همچنین برداشت خرما از نخلستان ها، این محصول را به مجموعه انتقال داده و پس از سورتینگ و بسته بندی آن را با قیمت دست اول و به صورت مستقیم به خریداران و مشتریان خود عرضه می نماید.
اگر شما هم به دنبال خرید خرما پیارم با قیمت مناسب و اصطلاحا دست اول هستید، هم اکنون می توانید با مجموعه ی ما ارتباط برقرار نموده و ثبت سفارش خود را انجام دهید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروش خرما پیارم حاجی آباد در تهران

فروش خرما پیارم حاجی آباد در تهران

فروش خرما پیارم حاجی آباد در تهران با تضمین تازه بودن و کیفیت محصول از …

پاسخی بگذارید