خرما پیارم
یکشنبه , تیر ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / فروش خرما پیارم درجه یک با بهترین قیمت
فروش خرما پیارم
فروش خرما پیارم

فروش خرما پیارم درجه یک با بهترین قیمت

فروش خرمای پیارم درجه یک با بهترین قیمت از طریق این مجموعه به صورت آنلاین آغاز شده است و آماده همکاری با دیگر شرکت ها شده ایم.

با توجه به متطقه ای که خرما پیارم در آن جا کشت شده است قیمت انواع خرما پیارم و قیمت فروش خرما پیارم متفاوت است و زمان برداشت و نوسان بازار و نیازهای بازار هدف در قیمت فروش موثر است.

 

فروش خرما پیارم
خرما پیارم اصل آماده فروش

قیمت خرید و فروش خرمای پیارم

به دست آوردن قیمت روز هر گونه از ارقام خرمای ایران مانند خرما پیارم صادراتی هرمزگان، و یا دیگر نمونه های ذیگر از انواع خرمای کشت شده در استان خوزستان و یا هرمزگان می توانید به سایت مراجعه کنید و لیست قیمت را همراه با تغییرات و نوسانات مشاهده نمایید.

قیمت فروش خرمای پیارم که می توان از آن به عنوان یکی از گران ترین خرماهای بازار ایران نام برد متغیر است و باری بازار داخلی و صادرات تفاوت هایی دارد.

کیفیت و رده بندی و خرمای پیارم در ردیف خرماهای درجه یک مانند خرما کبکاب، خرمای مضافتی و خرمای زاهدی ایران قرار دارد و در تهران و دیگر شهرهای بزرگ و کوچک کشور توسط فروشگاه ها و در بسته های متنوع توزیع و پخش می شود.

 

فروش خرما پیارم
خرما صادراتی پیارم

بهترین خرمای پیارم برای صادرات

اصولا خرمای درجه یک و باکیفیت برای صادرات در نظرگرفته می شود و این مجموعه با تلاش بی وقفه بهترین و باکیفیت ترین خرمای پیارم هرمزگان را برای صادرات به شما معرفی خواهد کرد و تامین آن را بدون واسطه و با قیمت ارزان انجام خواهد داد.

خرمای صادراتی پیارم طبق اصول و ضوابط کشور مقصد و با توجه به بازار هدف کشور مقصد تهیه می شود و بسته بندی و ارسال صورت می گیرد.

خرما پیارم سوپر از جمله بهترین و مرغوب ترین خرمای صادراتی ایران است و برای خرید و فروش به صورت عمده توصیه می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش خرما پیارم مرغوب در تهران

پخش خرما پیارم مرغوب در تهران

جهت پخش خرما پیارم مرغوب در تهران به صورت مستقیم هم اکنون می توانید اقدام …

پاسخی بگذارید