این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع خرما پیارم بسته بندی شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید انواع خرما پیارم تازهفروش خرما پیارم بسته بندی شده تحت سفارش مشتری
فروش خرما پیارم بسته بندی شده

فروش خرما پیارم بسته بندی شده با نازلترین قیمت از طریق این سایت هم اکنون صورت می گیرد. همواره شما می توانید جهت خرید خرما پیارم در انواع بسته بندی حتی تحت برند شما با ضمانت تازه بودن محصول اقدام نمایید.

انواع خرما پیارم

خرید انواع خرما پیارم تازه

این که هیچ کس تمایل به خرید محصول کهنه یا بی کیفیت را ندارد طبیعی و بدیهی است. اما سوال اینجاست مجموعه یا گروه هایی که انواع خرمای پیارم را عرضه می کنند چقدر نسبت به خرمایی که عرضه می کنند متعهد می باشند.
فرض کنید شما سفارش ۲۰ تن خرمای پیارم تازه به مجموعه ای داده اید. همانطور که می دانید در بازار نرخ فروش خرما پیارم تازه و نمونه ی کهنه ی آن ۱۰۰ درصد متفاوت می باشد.
از این ۲۰ تن اگر ۱۹ تن آن تازه و ۱ تن آن محصول کهنه ی سال قبل باشد و آن ها با یکدیگر میکس شده باشند، به نظر شما این موضوع به راحتی قابل تشخیص می باشد؟
پس می توان نتیجه گرفت که هر قیمت کمتر یا بیشتر دلیل خاصی داشته است. البته منظور این نیست که خرما پیارم تازه را بیشتر از قیمت منصفانه خریداری کنید.
مجموعه ی ما با تضمین و بدون هیچ شرطی انواع خرمای پیارم تازه ی هر سال را به مشتریان خود عرضه می کند. اگر تحت هر شرایطی خلاف این موضوع اثبات گردد هم کل مبلغ پرداختی شما عودت داده شده و زیان شما نیز پرداخت می گردد.

فروش انواع خرما پیارم

فروش خرما پیارم بسته بندی شده تحت سفارش مشتری

رقم خرمای پیارم در ابتدای فصل عمدتا در کارتن های معروف به موزی با وزن تقریبی ۲۲ کیلوگرم جمع آوری می گردد.
این موضوع به تولیدکنندگان و شرکت های بسته بندی خرما پیارم کمک می کند تا با کمترین هزینه ی ممکن محصول را سورت و پکینگ کنند.
از این رو شرایط برای خریداران عمده خرما پیارم فراهم می اشد تا محصول نهایی را در بسته بندی مورد علاقه خود سفارش دهند.
البته این خدمات در همه ی مجموعه ها با روش ها و کیفیت های متفاوت صورت می گیرد.
مثلا تصور کنید دو مجموعه ای را که هر دو با نرخ یکسان این محصول را در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی تولید کنند. یکی از مجموعه ها در میزان سورتینگ و چیدمان دانه به دانه ی خرما دقت داشته و مجموعه ی دیگر توجه زیادی نسبت به این موضوع نکند.
از آن جا که چیدمان و زیبایی محصول نهایی بسته بندی شده می تواند تاثیر زیادی در میزان فروش و رضایت مصرف کننده داشته باشد، بنابراین کدام مجموعه می تواند برای ما مناسب تر باشد؟
پس به یاد داشته باشید علاوه بر این که به قیمت مجموعه های مختلف توجه می کنید، می بایست به توانایی و میزان تخصص آن ها نیز توجه ویژه شود.
در واحد تولیدی ما واقع در حاجی آباد هرمزگان، امکان تولید این محصول در انواع بسته بندی های بزرگ و کوچک چند صد گرمی با قیمت منصفانه امکان پذیر می باشد.
طبق سنوات قبل امکان تولید و بسته بندی خرما پیارم تحت برند مشتری نیز امکان پذیر می باشد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید