خرما پیارم
یکشنبه , تیر ۸ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / صادرات انواع خرما پیارم باکیفیت

صادرات انواع خرما پیارم باکیفیت

صادرات انواع خرما پیارم امری تخصصی می باشد. مثلا اگر محصول باکیفیت برای صادرات انتخاب شود ریسک کار شما کم و سود آن به مراتب بیشتر خواهد بود.
در ادامه به طور خلاصه از صفر تا صد این موضوع را صحبت خواهیم نمود. اما در ابتدا باید با انواع خرمای صادراتی ایران آشنا شوید.

انواع خرما صادراتی

انواع خرما صادراتی ایران کدامند؟

طبق گزارش های منابع معتبر از جمله انجمن ملی خرمای ایران، ایران جزو بهترین تولیدکنندگان خرما در جهان می باشد.
هر ساله بیش از ۱٫۲ میلیون تن انواع خرما در ایران تولید می گردد. بخشی از این خرمای تولید شده در بازار داخل مصرف و برخی صادر می گردد. همچنین برخی نیز جنبه ی خوراکی نداشته و برای مصارف صنعتی از آن استفاده می گردد.
اما لازم است بدانید که همه ی ارقام تولیدی جنبه ی فروش در بازار خارج و اصطلاحا تجاری را ندارند.
به عبارت دیگر، حجم تولید آن آنقدر کم است که توجیه اقتصادی برای صادرات و بازاریابی در کشورهای خارجی و حتی بازار داخل ندارد. از این رو آن ها را خرمای غیرتجاری می نامیم.
از جمله ارقام تجاری می توان به خرما مضافتی، خرما پیارم، خرما کبکاب، خرما استعمران، خرما ربی، خرما کلوته، خرما گنتار، خرما خاصویی و … اشاره نمود.
در واقع این موارد جزو پرفروش ترین ارقام خرما می باشند.

صادرات خرما پیارم باکیفیت

صادرات انواع خرما پیارم باکیفیت و ممتاز

همانطور که در بالا بیان شد صادرات خرمای پیارم امری تخصصی می باشد. اگر شما در این زمینه تجربه ی کافی نداشته باشید به احتمال زیاد ضرر خواهید کرد.
صرف نظر از خواص خرما پیارم که تعداد آن بسیار می باشد، این محصول ظاهر خوب و شکیلی داشته و بازاریابی بسیار مناسبی برای آن در کشورهای مختلف صورت گرفته است.
از این رو مشتریان صادرات خرما پیارم نیز بسیار می باشد. به گونه ای که طبق آمار رسمی بیش از ۶۰ درصد محصول تولید شده در ایران به کشورهای مختلف صادر می گردد.
جهت موفقیت در صادرات این محصول بهتر است با انواع آن بیشتر آشنا شوید. در نهایت شما می بایست بازاریابی دقیقی نسبت به بازار هدف خود داشته باشید.
این که بدانید کدام نوع از این محصول و با چه نوع بسته بندی و در چه وزنی برای آن بازار مناسب است، بسیار با اهمیت می باشد.
سپس با یکی از تولیدکنندگان این محصول قرارداد بسته و با انتخاب شرایط حمل و نقل (زمینی، هوایی، ریلی و دریایی) کالا را می توانید به کشور مقصد ارسال نمایید.

اما لازم است بدانید یکی از مهمترین این کارها، قیمت تمام شده ی هزینه های صادرات از صفر تا صد می باشد. که این موضوع از آن جا که نرخ ارز و نرخ تورم می بایست در آن لحاظ گردد، متغیر بوده و از همه مهمتر برای هر کشور هزینه ی آن متفاوت می باشد، بهتر است از طریق ارتباط با کارشناسان ما تقریبی این هزینه ها را محاسبه نمایید.

به عنوان مثال در خصوص صادرات خرما به عمان، کرایه حمل و نقل به مراتب مناسب تر از صادرات این محصول به کشورهای اروپایی می باشد.
در نهایت توصیه می گردد آخرین اخبار و اطلاعات لازم در خصوص بخشنامه ها و قوانین و مقررات گمرکی صادرات و واردات به کشور مبدا و مقصد را مطلع باشید.
اگر در این خصوص تجربه ای ندارید، در زمینه ی تامین، سورتینگ، بسته بندی، برندسازی و صادرات انواع خرما پیارم می توانیم با شما همکاری کنیم.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروش خرما پیارم حاجی آباد در تهران

فروش خرما پیارم حاجی آباد در تهران

فروش خرما پیارم حاجی آباد در تهران با تضمین تازه بودن و کیفیت محصول از …

پاسخی بگذارید