خرما پیارم
شنبه , تیر ۲۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرید خرما پیارم مرغوب صادراتی
خرما پیارم مرغوب

خرید خرما پیارم مرغوب صادراتی

خرما پیارم مرغوب چه نشان هایی دارد؟ کدام نوع خرما پیارم برای صادرات مناسب است؟
جهت خرید خرما پیارم به صورت حضوری یا اینترنتی چگونه باید اقدام کرد؟ تفاوت خرما پیارم ارگانیک و مرغوب با خرما پیارم تراریخته در چیست؟

خرما پیارم مرغوب

نشانه های خرما پیارم مرغوب کدامند؟

هر ساله بیشتر شرکت ها، صاحبین برند و فروشگاه های کوچک و بزرگ، انواع خرما پیارم را از بزرگترین مرکز تولید انواع خرما پیارم ایرانی اصل، به نام منطقه حاجی آباد خریداری کرده و به بازار عرضه می نمایند.
اگر دقت کرده باشید همه ی فروشندگان خرمای پیارم از عبارت مرغوب در کنار محصولات خود استفاده می کنند. اما ما در این جا نمی خواهیم درست و یا غلط بودن این موضوع را بررسی کنیم. در این جا به این موضوع می پردازیم که کدام یک از این محصولات مرغوب و با کیفیت می باشند؟
کیفیت هر یک از محصولات شرکت های مختلف که به صورت حضوری و اینترنتی این محصول را به فروش می رسانند، متفاوت می باشد.
از این رو می توان پاسخ این سوال را این گونه داد که محصولی که فاقد رقم کرم خورده یا سوراخ شده باشد، به درستی تفکیک، طبقه بندی و یا سورت شده باشد و همچنین محصول کهنه ی سال پیش در آن وجود نداشته باشد، به عنوان خرما پیارم مرغوب که برای صادرات و بازار داخل مناسب است معرفی می گردد.
اما ممکن است رنگ، تعداد خرما پیارم در هر کیلو و حتی سایز این محصول در هر شرکتی متفاوت باشد. از این رو بدیهی است که قیمت هر یک از این محصولات نیز می تواند متفاوت باشد.

خرما پیارم مرغوب صادراتی

تفاوت خرما پیارم مرغوب و ارگانیک با خرما پیارم تراریخته

عمدتا کشاورزی در ایران به صورت کاملا ارگانیک صورت می گیرد. این موضوع در مورد تولید انواع خرما پیارم اصل ابران نیز صدق می کند.
نخل داران و کشاورزان زحمتکش در طی زمان کاشت تا برداشت نخل ها، از کودهای شیمیایی استفاده نکرده و اغلب از کودهای حیوانی و یا ارگانیک استفاده می کنند.
حتی برخی از این نخل داران برای باغات خود گواهی های ارگانیک دریافت نموده اند.
اما حال این سوال مطرح می شود که خرما پیارم تراریخته چیست؟ خرما پیارم تراریخته در واقع محصولی که ساختار ژنتیکی آن ‌از طریق مهندسی ژنتیک تغییر یافته باشد و یک خصوصیت ویژه در محصول ایجاد شود و یا یک خصوصیت از آن حذف شده باشد که این دستکاری ژنتیکی می تواند برای انسان ها مشکل ایجاد کند.
بنابراین جهت خرید خرما پیارم مرغوب صادراتی به صورت کاملا ارگانیک می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید.

خرید خرما پیارم صادراتی

خرید خرما پیارم مرغوب صادراتی

بسیاری از افرادی که در زمینه ی صادرات خرما پیارم فعالیت دارند، تحت تاثیر برخی تبلیغات منفی و غیر واقعی قرار گرفته و انتخاب برای آن ها بسیار مشکل می شود.
اما این در حالی است که امروزه فضای کسب و کار آنلاین و اینترنتی باعث شده اطلاعات شفاف تر و دسترسی ها راحت تر باشد.
به عبارت دیگر خریداران واقعی خرما پیارم مرغوب ایران به راحتی می توانند در فضای کسب و کار اینترنتی، تولید کنندگان و فروشندگان خرما پیارم را شناسایی نموده و با آن ها قرارداد بسته و کالای خود را خریداری نمایند.
مجموعه ی ما با مرکز فعالیت در زمینه ی تولید انواع خرما پیارم، تامین، و بر پایه ی سورتینگ حرفه ای و تنوع بسته بندی در حاجی آباد، می تواند در این زمینه انتخاب مناسبی برای شما باشد.
از آن جا که حاجی آباد بزرگترین منطقه تولید خرما پیارم در ایران می باشد، بنابراین همین مزیت و همینطور وجود مجموعه ی ما در این منطقه، باعث شده فرآیند جمع آوری محصولات از نخلستان ها به کارگاه نسبتا ارزان تر تمام شده و در نتیجه ما بتوانیم این محصول را با حاشیه سود منصفانه به مشتریان عرضه نماییم.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده خرمای پیارم

فروشنده انواع رقم خرمای پیارم ایرانی

فروشنده خرمای پیارم در ایران بسیار می باشد. چرا که تقاضا برای خرید این محصول …

پاسخی بگذارید