خرما پیارم
چهارشنبه , تیر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرید خرما پیارم درجه یک بندر عباس
خرید خرما پیارم درجه یک
خرید خرما پیارم درجه یک

خرید خرما پیارم درجه یک بندر عباس

خرید خرما پیارم درجه یک بندرعباس با کیفیت عالی و مرغوب برای صادر کننده های بزرگ اهمیت زیادی دارد و این مجموعه آماده همکاری با تجار بزرگ است.

خرمای پیارم استان هرمزگان هم مرغوب است و هم در بین مصرف کننده های داخلی و خارجی از محبوبیت خاصی برخوردار است.

خرمای اصل پبارم که در منطقه ای به نام حاجب آباد در استان هرمزگان کشت و پرورش داده می شود از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار است.

خرما درجه یک پبارم ظاهری زیبا، طعمی به یادماندنی و ماندگاری بالایی دارد و مجموع این عوامل آن را به خرمایی مطابق با ذائقه بسیاری تبدیل کرده است.

 

خرید خرما پیارم درجه یک
خرمای پیارم هرمزگان

خرید خرما پیارم درجه یک به صورت مستقیم و بی واسطه

در استان هرمزگان بیش از ۵۰ نوع خرما کشت می شود که که از ارقام تجاری آن می توان به خرمای مضافتی، خرما درجه یک پیارم، خرمای کلوته، خرما خاصویی، خرما مرداسنگ و انواع دیگر اشاره کرد.

زمانی که به صورت مستقیم و بی واسطه ارقام مورد نظر خود را از هر نوع خرما خریداری می کنید قطعا قیمت خرید پایینتری می پردازید و البته از کیفیت خرمای خریداری شده هم اطمینان کافی دارید.

خرید خرما پیارم درجه یک به جهت این که ماندگاری بالایی دارد و در شرایط محیطی مناسب می تواند مدت طولانی تری تازه بماند برای مصارف عمومی و فروشگاه ها توصیه می شود.

 

خرید خرما پیارم درجه یک
خرما پبارم با بهترین کیفیت

خرما پیارم درجه یک بندرعباس

مرکز تولید خرما درجه یک پیارم در استان هرمزگان مناطق شمالی و کوهپایه ای ابن استان است.  شهرستان حاجی آباد در شمال استان هرمزگان از بهترین مناطق تولید خرما اصل پیارم به شمار می آید.

بهترین نخلستان های پیارم در روستاهای شهدادی، دراگاه، سرچاهان، معدنوئیه، طارم، تزرج و همچنین اطراف شهرستان حاجی آباد می باشد.

بنابر این در فصل خرما پیارم خشک و در زمان برداشت این محصول بسیاری از تجار و شرکت های بزرگ برای خرید خرما پیارم درجه یک و یا برای سفارش خرید اقدام می کنند.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

نمایندگی انواع خرما پیارم

نمایندگی انواع خرما پیارم اصل

جهت نمایندگی انواع خرما پیارم اصل حاجی آباد می بایست با تولیدکنندگان و صاحبین برند …

پاسخی بگذارید