این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان جهت صادراتقیمت خرمای پیارم با انواع بسته بندی
خرید خرما پیارم

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان در اواخر شهریور آغاز می شود و بهترین خرمای پیارم اصل را به صورت مستقیم می توانید برای صادرات و یا بازار داخلی از طریق این مجموعه تهیه نمایید.

خرمای پیارم اصل دارای مشخصات و خصوصیات منحصر به فردی است که برای خریدار عمده و یا مصرف کننده خانگی بسیار مطلوب است و قیمت ارزان و کیفیت عالی را شامل می شود.

قیمت ارزان و میزان تقاضای خرمای پیارم مرغوب آن را به محصولی بسیار بازار پسند تبدیل کرده است و حتی برای صادرات خرمای پیارم هرمزگان به همراه خرمای کبکاب و خرما زاهدی و خرمای مضافتی در ردیف بهترین انواع خرما قرار داده می شود.

 

خرید خرما پیارم

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان جهت صادرات

قبل از برداشت محصول بسیاری از شرکت ها و مجموعه های بزرگ و کوچک اقدام به پیش خرید خرما می کنند رقم خرمای پیارم حاجی آباد در این صورت در هنگام خرید قیمت مناسب تری دارد.

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان و ارگانیک برای همگان مهم است و این محصول بدون استفاده از مواد شیمیایی کشت و پرورش داده می شود.

خرمای پیارم هم برای صادرات و هم برای تامین بازار داخلی خریداری می شود و بسیار پرمصرف است.

زمین های زیر کشت خرمای پیارم در استان هرمزگان و بخصوص در منطقه حاجی آباد بسیار زیاد است و و دهستان بالا و پایین و روستاهای پرآفتاب، نیزار و درآگاه از جمله مناطقی هستند که خرمای پیارم در آن جا کشت و برداشت می شود.

 

خرید خرما پیارم

قیمت خرمای پیارم با انواع بسته بندی

بسته بندی و کیفیت و زمان خرید همگی در تعیین قیمت خرید خرما پیارم تاثیرگذار است و در سال گذشته قیمت خرمای پیارم رقمی بین ۱۴ تا ۱۸ هزار تومان بوده است و حتی تا ۳۰ هزار تومان هم رسیده است.

بسته بندی در تعیین قیمت خرید و فروش خرمای اصل پیارم مهم است و خرمای خشک پیارم در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و بسته های کوچک ۱۲ تایی و لمینتی تهیه می شوند.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید