خرما پیارم
یکشنبه , تیر ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرید خرما پیارم با قیمت ارزان
خرید خرما پیارم
خرید خرما پیارم

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان در اواخر شهریور آغاز می شود و بهترین خرمای پیارم اصل را به صورت مستقیم می توانید برای صادرات و یا بازار داخلی از طریق این مجموعه تهیه نمایید.

خرمای پیارم اصل دارای مشخصات و خصوصیات منحصر به فردی است که برای خریدار عمده و یا مصرف کننده خانگی بسیار مطلوب است و قیمت ارزان و کیفیت عالی را شامل می شود.

قیمت ارزان و میزان تقاضای خرمای پیارم مرغوب آن را به محصولی بسیار بازار پسند تبدیل کرده است و حتی برای صادرات خرمای پیارم هرمزگان به همراه خرمای کبکاب و خرما زاهدی و خرمای مضافتی در ردیف بهترین انواع خرما قرار داده می شود.

 

خرید خرما پیارم

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان جهت صادرات

قبل از برداشت محصول بسیاری از شرکت ها و مجموعه های بزرگ و کوچک اقدام به پیش خرید خرما می کنند رقم خرمای پیارم حاجی آباد در این صورت در هنگام خرید قیمت مناسب تری دارد.

خرید خرما پیارم با قیمت ارزان و ارگانیک برای همگان مهم است و این محصول بدون استفاده از مواد شیمیایی کشت و پرورش داده می شود.

خرمای پیارم هم برای صادرات و هم برای تامین بازار داخلی خریداری می شود و بسیار پرمصرف است.

زمین های زیر کشت خرمای پیارم در استان هرمزگان و بخصوص در منطقه حاجی آباد بسیار زیاد است و و دهستان بالا و پایین و روستاهای پرآفتاب، نیزار و درآگاه از جمله مناطقی هستند که خرمای پیارم در آن جا کشت و برداشت می شود.

 

خرید خرما پیارم

قیمت خرمای پیارم با انواع بسته بندی

بسته بندی و کیفیت و زمان خرید همگی در تعیین قیمت خرید خرما پیارم تاثیرگذار است و در سال گذشته قیمت خرمای پیارم رقمی بین ۱۴ تا ۱۸ هزار تومان بوده است و حتی تا ۳۰ هزار تومان هم رسیده است.

بسته بندی در تعیین قیمت خرید و فروش خرمای اصل پیارم مهم است و خرمای خشک پیارم در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و بسته های کوچک ۱۲ تایی و لمینتی تهیه می شوند.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش خرما پیارم مرغوب در تهران

پخش خرما پیارم مرغوب در تهران

جهت پخش خرما پیارم مرغوب در تهران به صورت مستقیم هم اکنون می توانید اقدام …

پاسخی بگذارید