خرما پیارم
جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرید اینترنتی خرما پیارم مرغوب و ارزان

خرید اینترنتی خرما پیارم مرغوب و ارزان

خرید اینترنتی خرما پیارم نسبت به شیوه ی سنتی آن از مزایای زیادی برخوردار است از جمله این عوامل می توان به مدیریت زمان و خرید خرما پیارم با قیمت ارزان تر اشاره کرد.
جهت خرید حضوری و آنلاین انواع خرما پیارم ایران از طریق این وب سایت می توانید اقدام کنید.

خرما پیارم مرغوب

خرما پیارم

با شروع فصل سر سبز بهار، زمان گرده افشانی بیشتر نخل ها در ایران آغاز می گردد که یکی از این ارقام خرما پیارم می باشد.
پس از این مرحله شکوفه های زیبای نخل ها به مرور تبدیل به میوه ی نخل شده که پس از طی کردن مراحل خارک و رطب، مرحله نهایی یعنی خرما آغاز می شود، که این زمان برابر است با مهر ماه هر سال.
البته این زمان با توجه به شرایط آب و هوایی ممکن است متغیر باشد. زمانی که رطوبت خرمای پیارم بین ۱۴ تا ۱۸ درصد می رسد زمان برداشت آن شروع می شود.
یا به عبارت دیگر این محصول به مرحله نهایی خود، یعنی خرما می رسد و با توجه به این میزان رطوبت خرما خشک پیارم نیز نامیده می شود.
این محصول از ارزش غذایی بالایی از جمله مواد قندی، پروتئینی و مواد معدنی برخوردار است. قند این محصول از نوع فروکتوز است و به همین دلیل در متابلیسم بدن استفاده می شود و حتی به عنوان یک قند مجاز می تواند برای افراد مبتلا به دیابت نیز مناسب باشد.

خرید خرما پیارم مرغوب

خرید خرمای پیارم مرغوب و ارزان

اغلب خریداران خرما پیارم در زمان خرید به دو مقوله مهم توجه دارند. یکی از این دو مقوله این که محصول مرغوب باشد و دوم این که قیمت آن نیز ارزان باشد.
این موارد و نکات خواست اغلب تجار می باشد. اما هر ارزانی بی دلیل نیست و هر مرغوبیتی بهایی دارد.
همانطور که شما برای کالایی که از مرغوبیت پایینی برخوردار است حاضر نیستید بهای بالایی بپردازید، نباید انتظار داشت کالایی که از مرغوبیت بالایی برخوردار است را با قیمت و بهای غیر واقعی خریداری کرد.
در واقع رابطه مستقیمی بین مرغوبیت و میزان قیمت وجود دارد. به عبارت دیگر هر چه خرما پیارم از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد قیمت آن نیز تغییر خواهد کرد.

اما بسیاری از تولیدکنندگان و شرکت های خرما پیارم، در این زمینه افراط می کنند. به عبارت دیگر درست است که کالای مرغوبی را به بازار عرضه می کنند، اما بهای بسیار بالایی را برای آن دریافت می نمایند.
مجموعه ما در ابتدای فصل این محصول را به طور مستقیم از نخلستان جمع آوری نموده و در سردخانه و در مکان مناسب نگهداری می نماید.
سپس متناسب با سفارشات خرما پیارم که از بازار داخل و صادرات دریافت می گردد این محصولات را سورتینگ، طبقه بندی، بسته بندی و متناسب با کیفیت آن، با ارزان ترین قیمت ممکن به بازار عرضه می نماید.
بسیاری از تجار این محصول را به صورت حضوری و عده ای نیز آن را به صورت آنلاین یا اینترنتی از مجموعه ما خریداری می کنند.

خرید خرما پیارم

خرید اینترنتی خرما پیارم

همانطور که در بالا اشاره شد مجموعه ما متناسب با نیاز مشتریان خود این محصول را به صورت عمده به بازار عرضه می نماید.
بسیاری ترجیح می دهند محصول با قیمت مناسب تری را انتخاب کنند و عده ای نیز تنها کیفیت محصول برای آن ها اهمیت دارد.
مجموعه ما با توجه به امکان تامین بالا توانسته نیاز هر دو گروه از مشتریان را برطرف نماید. خوشبختانه امروزه بر خلاف شیوه های سنتی، فضای کسب و کار آنلاین باعث شده تولیدکنندگان و خریداران واقعی خرما پیارم با یکدیگر در ارتباط بوده و در نتیجه با حذف واسطه ها این کالا با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی برسد.
بنابراین مجموعه ما با مرکزیت تولید خرما پیارم بسته بندی شده تازه باکیفیت در حاجی آباد می تواند شما را در این زمینه یاری نماید.

خرید خرما پیارم

تفاوت خرید آنلاین خرما پیارم و شیوه سنتی

ما همچنان معتقدیم که محصولات باغی بر خلاف سایر محصولات کارخانه ای می بایست از نزدیک توسط خریدار خرمای پیارم رویت شود و در صورت تایید نهایی به بازار عرضه گردد.
اما پایبندی به تعهدات و رعایت و احترام به حقوق مشتری، سرلوحه کاری ما بوده و به همین دلیل بسیاری از مجموعه هایی که به صورت غیر حضوری و آنلاین، انواع خرما پیارم را از ما خریداری کرده اند بابت این موضوع بسیار خرسند بوده و رضایت کاملی از خرید و انتخاب خود داشته اند.
اما چه تفاوتی بین خرید اینترنتی خرما پیارم با شیوه ی سنتی آن دارد؟
خرید اینترنتی خرما پیارم نسبت به شیوه ی سنتی آن به شما در مدیریت بهتر زمان، هزینه و ریسک خطرات سفر و همچنین مدت از کار افتادگی کمک میکند.
از دیگر مزایای خرید اینترنتی خرما پیارم می توان به این موضوع اشاره کرد که در خرید اینترنتی امکان مقایسه محصولات سایر شرکت ها، فروشگاه ها و تولیدی ها با یکدیگر را خواهید داشت.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده خرمای پیارم

فروشنده انواع رقم خرمای پیارم ایرانی

فروشنده خرمای پیارم در ایران بسیار می باشد. چرا که تقاضا برای خرید این محصول …

پاسخی بگذارید