خرما پیارم
چهارشنبه , تیر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خریدار خرمای پیارم به صورت عمده
خریدار خرمای پیارم
خریدار خرمای پیارم

خریدار خرمای پیارم به صورت عمده

خریدار خرمای پیارم به جهت کیفیت و ماندگاری خرما و همچنین قیمت مناسبش آن را برای خرید به صورت عمده و یا برای صادرات و بسته بندی شده ترجیح می دهد.

خرمای پیارم نه تنها در داخل کشور، بلکه در تمام دنیا خریداران بسیار دارد و بازرگانی های بزرگ و شرکت های بازرگانی این خرما را برای صادرات انتخاب می کنند و خریدار خرمای پیارم هستند.

 

خریدار خرمای پیارم
خرمای پیارم عمده هرمزگان

خریدار خرمای پیارم عمده

فروش خرما پیارم خشک به صورت عمده هم صورت میگیرد و در این صورت است که قیمت خرما ارزان تر خواهد بود و برای خریدار خرمای پیارم مقرون به صرفه تر است که این چنین خرید کند.

خرمای پیارم ارگانیک در نخلستان های خرمای هرمزگان به خوبی عمل می آید و خرما پیارم حاجی آباد از مشهورترین مناطق کشت و پرورش این گونه از خرمای ایران است.

خرما پیارم، خرما مضافتی و خرمای شاهانی از خرماهای مشهور ایران هستند که همواره برای صادرات و یا مصارف خانگی مورد توجه همگان هستند.

 

خریدار خرمای پیارم
خرمای پیارم درجه یک

کیفیت خرما پیارم اصل

خرما خشک پیارم هرمزگان در اواخر شهریور ماه برداشت می شود و تا اواخر آبان ماه ادامه دارد و در ردیف خرماهای دیررس طبقه بندی می شود.

خریدار خرمای پیارم متناسب با منطقه برداشت و کیفیت و ظاهر و سایز با قیمت های مختلف میتواند خرمای پیارم مورد نیاز خود را در هر تناژ تهیه نماید و سطح کیفی خرما پبارم اصل برای خریدار اهمیت بسزایی دارد.

خرما پیارم سوپر در میان بقیه محصولات بالاترین سطح کیفی را دارد و بسیار مشکی است و هر چقدر دانه خرما ریزتر باشد در طبقات پایین تر قرار میگیرد.

این مجموعه آمادگی کامل دارد که بهترین و مرغوب ترین خرمای پیارم را به صورت عمده، پس از سورت و گریدبندی برای شرکت ها ارسال نموده تا مراحل بسته بندی را با کیفیت بالا طی کنند.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی خرمای پیارم

خرید آنلاین خرما پیارم هرمزگان

جهت خرید اینترنتی خرمای پیارم منطقه هرمزگان هم اکنون می توانید با کارشناسان فروش ارتباط …

پاسخی بگذارید