خرما پیارم
چهارشنبه , تیر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خریداران خرمای پیارم استان هرمزگان
خریداران خرمای پیارم
خریداران خرمای پیارم

خریداران خرمای پیارم استان هرمزگان

خریداران خرمای پیارم استان هرمزگان می دانند که بهترین و مرغوب ترین خرمای این منطقه در حاجی آباد کشت و برداشت می شود و دارای قیمت بسیار مناسب است.
خرمای درجه یک پیارم در بازار داخلی کشور با قیمت های متنوع و در کیفیت های مختلف به فروش می رسد.
این محصول اغلب در نخلستان های استان هرمزگان تولید می شود و دارای قیمت ارزان و مقرون به صرفه است اگر که بدون واسطه خریداری شود.

خریداران خرمای پیارم

خریداران خرمای پیارم در جهان

خریداران خرمای پیارم در تمام نقاط جهان پراکنده هستند. صادرات خرمای سوپر پیارم به کشورهایی اروپایی و آسیایی سبب شده است که درامدزایی و ارزش اقتصادی این خرما بیشتر از پیش به چشم بیاید.
خرمای شاهانی، خرمای خاصویی و خرما مضافتی از جمله ارقام صادراتی هستند. اما همان طور که می دانید کیفیت و ماندگاری بالای خرما پیارم آن را در بین خریداران کاملا محبوب کرده است.
خرید و فروش انواع خرما به میزان قابل توجهی به کیفیت خرما بستگی دارد.
خرمای پیارم مرغوب ۳ تا ۵ سانتیمتر طول دارد و اگر سایز خرما بیشتر از ۴ سانتیمتر باشد و رنگ آن قهوه ای تیره تری باشد، به طور یقین خرما سوپر پیارم است که برای صادرات از آن استفاده می شود.

خریداران خرمای پیارم

توزیع و پخش خرما در تهران و شهرهای دیگر

آن چه که بعد از ثبت سفارش و تهیه و تامین انواع خرما و آماده سازی آن پس از بسته بندی اهمیت دارد، توزیع و پخش خرمای پیارم در بازار است.
بهتر است که خرمای مرغوب و باکیفیت برای توزیع در بازار انتخاب شود. چرا که مصرف کننده ترجیح می دهد که اگر محصولی را با قیمت بالاتر تهیه کند، از کیفیت آن کاملا مطمئن باشد.
این مجموعه کلیه تلاش خود را خواهد کرد که بهترین و مرغوب ترین خرمای پیارم هرمزگان برای فروش و بسته بندی و توزیع در بازار در اختیار شرکت ها قرار بگیرد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی خرمای پیارم

خرید آنلاین خرما پیارم هرمزگان

جهت خرید اینترنتی خرمای پیارم منطقه هرمزگان هم اکنون می توانید با کارشناسان فروش ارتباط …

پاسخی بگذارید