خرما پیارم صادراتی بندرعباس

خرما پیارم صادراتی بندرعبارس جزو بهترین خرماها در ایران و جهان به شمار می آید. این خرما با نام محلی خرمای پیارم شهرت داشته و بازار وسیعی از خرید و فروش محصولات غذایی را به خود اختصاص داده است.
خرما پیارم بندرعباس در مشهورترین منطقه هرمزگان به نام حاجی آباد پرورش می یابد و در سطح وسیعی کشت می شود. اگر چه نمونه های دیگری از خرما مانند خرمای شاهانی و خاصویی هم برداشت می شود، ولی میزان تولید خرمای پیارم نسبت به انواع دیگر خرما بیشتر است. شهرت خرما پیارم صادراتی سبب شده است که بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی اقدام به سفارش و خرید این نوع از خرما نمایند.

 

خرما پیارم بندرعباس
خرما پیارم مرغوب

خرما پیارم مرغوب صادراتی

شرایط آب و هوایی مناسبی که بر روستای حاجی آباد حاکم است ، باعث شده است محل کشت و پرورش بهترین خرما پیارم صادراتی باشد. خرمای پیارم مشخصه های ظاهری بسیار منحصر به فردی دارد که البته متخصصین خرید و فروش انواع خرما به میزان قابل توجهی به آن ها دقت نظر دارند. خرما پیارم مرغوب 3 تا 5 سانتی متر طول دارد و هنگامی که سایز خرما بیشتر از 4 سانتی متر و قهوه ای تیره تری باشد به خرما پیارم سوپر مشهور است که بیشتر برای صادرات از این نوع خرما استفاده می شود.

 

خرما پیارم صادراتی
قیمت خرما پیارم درجه یک

قیمت خرما پیارم صادراتی حاجی آباد

قیمت انواع خرما پیارم با توجه به منطقه ای که در آن کشت می شود و زمان برداشت و همنچنین نوسانات بازار و میزان مصرف و بازار هدف متفاوت و متغیر است و از این جهت می توانید برای به دست آوردن قیمت روز هر گونه از ارقام خرمای ایران از جمله خرما پیارم صادراتی بندرعباس، و یا حتی نمونه های دیگر از انواع خرمای کشت شده در استان هرمزگان و یا خوزستان به سایت مراجعه و لیست قیمت ها را با تغییرات و نوسانات ملاحظه نمایید.

قیمت خرما پیارم که می شود گفت از گران ترین انواع خرما برای مصرف بازار داخلی و صادرات است. با توجه به کیفیت و رده بندی در ردیف خرماهای درجه یک قرار دارد و خرمای مضافتی، خرما کبکاب، خرمای زاهدی ایران و دیگر انواع خرما در تهران و دیگر شهرهای بزرگ و کوچک توسط فروشگاه ها و در بسته ها و کارتن های متنوع توزیع و پخش می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما