خرما پیارم
سه شنبه , تیر ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرما پیارم حاجی آباد با بهترین کیفیت
خرما پیارم حاجی آباد
خرما پیارم حاجی آباد

خرما پیارم حاجی آباد با بهترین کیفیت

خرما پیارم حاجی آباد از جمله بهترین و باکیفیت ترین انواع خرمای تولید شده در ایران و در منطقه هرمزگان است که هر ساله مقادیر زیادی از این محصول به کشورهای دیگر صادر می شود.

خرما پیارم حاجی آباد از جمله ارقام صادراتی خرمای ایران است که به همراه خرمای مضافتی، خرما شاهانی و خرمای خاصویی طرفداران بسیاری هم دارد.

بهترین و مرغوب ترین خرما خشک پیارم در منطقه حاجی آباد استان هرمزگان کشت می شود که هم رنگ، مزه و طعم شیرین بسیار دلپذیری دارد.

 

خرما پیارم حاجی آباد

بهترین خرمای پیارم چه خصوصیاتی دارد؟

بهترین خرما پیارم حاجی آباد خشک باید دارای ویژگی ها و خصوصیات درخور توجهی باشد که بتواند هم در بازار داخلی و هم در بازارهای خارجی عرض اندام نموده و با نمونه های دیگر به رقابت بپردازد.

اندازه این خرمای کشیده، عمدتا بین ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد، رنگ آن قهوه ای پر رنگ و مایل به مشکی و به عبارتی شکلاتی بوده و پوست آن به گوشت خرما چسبیده و بسیار نازک می باشد. نوع این محصول به گونه ایست که آن را خرما خشک پیارم هم معرفی میکنند.

باید متذکر شویم که خرمای پیارم سرشار از مواد قندی، پروتئینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و به همین جهت طرفداران زیادی دارد.

 

خرما پیارم حاجی آباد

خرما پیارم حاجی آباد درجه یک و مرغوب

خرما پیارم را متناسب با منطقه برداشت و کیفیت و ظاهر و سایزآن طبقه بندی و قیمت گذاری می کنند.

خرما پیارم سوپر بالاترین سطح کیفی این محصول را دارد و در آن رنگ خرماها شکیل تر و مایل به مشکی بوده و سایز آنها ۴ الی ۵ سانتی متر می باشد. به ترتیب هرچه رنگ خرما به قهوه ای کمرنگ میل کند و سایز آن کوچک تر شود در طبقات بندی قرار می گیرد.

از جمله دیگر انواع خرمای درجه یک پیارم می توانیم به انواع پیارم معمولی و درجه دو و یا پیارم طلایی اشاره کنیم که هر یک بازار فروش خود را دارد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

نمایندگی انواع خرما پیارم

نمایندگی انواع خرما پیارم اصل

جهت نمایندگی انواع خرما پیارم اصل حاجی آباد می بایست با تولیدکنندگان و صاحبین برند …

پاسخی بگذارید