خرما پیارم
جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرما پیارم بوشهر جهت صادرات
خرما پیارم بوشهر
خرما پیارم بوشهر

خرما پیارم بوشهر جهت صادرات

خرما پیارم بوشهر جهت صادرات به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه و توزیع می شود و خرما درجه یک پیارم صادراتی به کشورهایی مانند، امارات متحده عربی، هند، روسیه، قطر، ترکیه، کانادا، لبنان، صادر می شود.

یکی از عوامل مهم در خرید و فروش انواع خرما از جمله خرما پیارم، بسته بندی خرما است که حتی بر بازار صادرات این محصول هم تاثیر می گذارد.

نوع بسته بندی بر قیمت خرما خشک پیارم، موثر است و  عمده ترین نوع بسته بندی جهت بازار داخل و صادرات کارتن های ۱۰ و ۵ کیلویی، بسته های کوچک ۱۲ عدد مقوایی و لمینتی ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی و زیپی می باشد.

 

خرما پبارم بوشهر
خرما پیارم درجه یک صادراتی

صادرات خرما پیارم بوشهر

همان طور که می دانید خرما اصل پیارم از گران ترین و مرغوب ترین انواع خرمای استان هرمزگان است. البته خرما پیارم بوشهر در درجات بعدی قرار دارد و می توان بر روی صادرات چنین محصولی حساب باز کرد.

خرمای تجاری در ایران به وفور کشت می شود و در کشورهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد مانند: خرما مضافتی، خرما کلوته و حتی خرما خاصویی یاز محصولاتی هستند که در صادرات از ان ها استفاده می شود.

خرید خرما پیارم بوشهر به شما این فرصت را می دهد که بتوانید بهترین و مرغوب ترین خرمای بوشهر را برای صادرات انتخاب نمایید و این امر را به عهده کارشناسان ما بگذارید.

می توانید قیمت خرید عمده خرما پبارم و فروش مستقیم و بدون واسطه را از طریق سایت دریافت نمایید.

 

خرما پیارم بوشهر
خرما پیارم در بازار داخل

بازار خرید و فروش خرما پیارم

خرید و فروش خرما پیارم، نوع محصول و نوع بسته بندی و همچنین میزان عرضه و تقاضا متفاوت است و به عنوان مثال در سال ۹۶-۹۵ قیمت خرما درجه یک پیارم در زمان برداشت از کیلو یی ۱۴ الی ۱۸ هزار تومان شروع و تا ۳۰ هزار تومان دربازار خرید و فروش خرما درجه یک پیارم معامله شده است و می توان گفت که این امور می تواند مبنایی بر تعیین قیمت خرید و فروش خرما پیارم باشد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده خرمای پیارم

فروشنده انواع رقم خرمای پیارم ایرانی

فروشنده خرمای پیارم در ایران بسیار می باشد. چرا که تقاضا برای خرید این محصول …

پاسخی بگذارید