خرما پیارم
پنج شنبه , تیر ۱۲ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرما پیارم بسته بندی شده درجه یک
خرما پیارم بسته بندی
خرما پیارم بسته بندی

خرما پیارم بسته بندی شده درجه یک

خرما پیارم بسته بندی مناسب برای بازار داخلی است و همچنین بسته بندی خرما پیارم اصل برای صادرات با بهترین کیفیت و استاندارد بالا آماده ورود به بازار خارجی می شود.

خرما پیارم بسته بندی شده برای بازار داخلی و خارجی اهمیت ویژه ای دارد و البته به دلایل بسیاری باعث شده تا خرما پیارم درجه یک از ارقام پرمصرف در بازار داخل و صادرات باشد.

از جمله این موارد می توان به کیفیت بسیار بالا، ظاهر بسیار زیبا، طعم بسیار عالی و ماندگاری بالا نام برد. خرمای پیارم سرشار از مواد قندی، پروتئینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.

 

خرما پیارم بسته بندی
خرما پیارم اصل بسته بندی شده

خرما پیارم بسته بندی شده

با شروع فصل خرما گرما، برداشت خرما در ایران آغاز می وشد و در اکثر استان ها و متاطق گرمسیری این کار به صورت هم زمان نجام می شود.

استان هرمزگان یکی از بهترین استان های خرما خیز ایران می باشد. در این استان بیش از ۵۰ نوع خرما کشت می شود که بیش از ۱۵ نوع آن قابلیت تجاری دارد.

از جمله این ارقام تجاری می توان به خرما درجه یک پیارم، خرما مضافتی، خرما کلوته، خرما مرداسنگ، خرما خاصویی، خرما گنتار، خرما آل مهتری و خرما هلیله ای و …. اشاره کرد.

خرما پیارم درجه یک در کارتن های ۱۰ و ۵ کیلویی، بسته های کوچک ۱۲ عدد مقوایی و لمینتی ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی و زیپی بسته بندی می شود.

 

خرما پیارم بسته بندی
قیمت خرما پیارم اصل

قیمت خرمای پیارم در بازار

خرید و فروش خرما اصل پیارم در شهریور ماه شروع می شود. قیمت خرما پیارم متناسب با زمان خرید و فروش خرما پیارم، نوع محصول و نوع بسته بندی و همچنین میزان عرضه و تقاضا متفات می باشد.

به عنوان مثال در سال ۹۶-۹۵ قیمت خرما درجه یک پیارم در زمان برداشت بین۱۴ الی ۱۸ هزار تومان و تا ۳۰ هزار تومان دربازار خرید و فروش خرما پیارم بسته بندی شده درجه یک معامله شده است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

نمایندگی انواع خرما پیارم

نمایندگی انواع خرما پیارم اصل

جهت نمایندگی انواع خرما پیارم اصل حاجی آباد می بایست با تولیدکنندگان و صاحبین برند …

پاسخی بگذارید