خرما خشک پیارم اعلاء هرمزگان

خرما خشک پیارم هرمزگان دارای کیفیت اعلاء است و به صورت عمده برای صادرات و بازار داخلی آماده توزیع و آماده سازی است و در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می گردد.

خرما خشک پیارم یکی از مهمترین و شناخته شده ترین ارقام خرمای صادراتی استان هرمزگان است و این امر نشان می دهد که کیفیت و مرغوبیت و قیمت این خرما برای همگان مهم است.

خرما خشک پیارم
خرما خشک پیارم صادراتی

خرما خشک پیارم هرمزگان صادراتی

خرما پیارم خشک به جهت این هم دارای رنگ قهوه ای و کیفیت بالا است و دارای انواع مختلفی برای فروش و صادرات است می تواند به درآمدزایی و اشتغال در استان هرمزگان کمک کند.

خرما پپارم حاجی آباد از مشهورترین و شناخته شده ترین انواع خرمای پیارم ایران است و با کیفیتی برتر به دست مصرف کننده می رسد و خرما خشک پیارم در این منطقه دارای بهترین کیفیت و قیمت است.

خرما درجه یک پیارم از ارقام پرمصرف در بازار داخل و صادرات باشد. از جمله این موارد می توان به کیفیت بسیار بالا، ظاهر بسیار زیبا، طعم بسیار عالی و ماندگاری بالا اشاره کرد.

این خرما کشیده و عمدتا بین ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد، رنگ آن قهوه ای پر رنگ و مایل به مشکی و به عبارتی شکلاتی بوده و پوست آن به گوشت خرما چسبیده و بسیار نازک می باشد. نوع این محصول به گونه ایست که آن را خرما خشک پیارم هم معرفی میکنند و برای صادرات در بسته بندی های متنوع، خرمای مرغوب پیارم هرمزگان انتخاب می شود.

خرما خشک پیارم
خرما پیارم قیمت مناسب

قیمت خرما پیارم حاجی آباد

خرمای پیارم اصل و ارگانیک به همراه دیگر انواع خرمای درجه یک ایران مانند خرمای کلوته و خرمای مضافتی، خرمای لازم برای بازار داخلی را تامین می کنند.

قیمت خرما پیارم متناسب با زمان خرید و فروش خرما پیارم، نوع محصول و نوع بسته بندی و همچنین میزان عرضه و تقاضا متفات می باشد. به عنوان مثال در سال ۹۶-۹۵ قیمت خرما درجه یک پیارم در زمان برداشت از کیلو ۱۴ الی ۱۸ هزار تومان شروع و تا ۳۰ هزار تومان دربازار خرید و فروش خرما درجه یک پیارم معامله شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما