خرما پیارم
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرمای پیارم هرمزگان جهت صادرات
خرمای پیارم هرمزگان
خرمای پیارم هرمزگان

خرمای پیارم هرمزگان جهت صادرات

خرمای پیارم هرمزگان از نوع ارقام خرمای درجه یک و تجاری محسوب می شود که بسیار بازارپسند و با کیفیت می باشد و خرید و فروش این خرما جهت صادرات بسیار مناسب است.
استان هرمزگان با توجه به این که یکی از قطب های اصلی کشور در تولید خرما است، حدود دو هزار هکتار نخلستان خرمای پیارم دارد که تولید سالانه آن چیزی بالغ بر هشت هزار تن محصول خرما پیارم است.
همچنین خرمای پیارمی که در استان هرمزگان پرورش داده می شود، علاوه بر مصرف داخل کشور، بسته بندی شده و به کشور های خارجی، از جمله: اسپانیا، ایتالیا، امارات متحده عربی، ارمنستان، فرانسه، روسیه، استرالیا، آسیای مرکزی و تاجیکستان صادر می شود.

 

خرمای پیارم هرمزگان

دلایل مصرف خرمای پیارم هرمزگان

از جمله دلایلی که خرمای پیارم هرمزگان را به مرغوب ترین و پر طرفدارترین نوع خرما در جهان تبدیل کرده است، می توان به خشک بودن و قابلیت نگهداری طولانی آن اشاره کرد.
این محصول خواص مختلف و مفیدی دارد؛ برای مثال به عنوان منبع غنی ویتامین های ب ۱ و ب ۲، پتاسیم، منیزیم، فسفات، کلسیم و مواد معدنی و… به حساب می آید.
به علاوه خوب است بدانید هر صد گرم خرمای پیارم، پنج میلی گرم آهن را دارا می باشد.
گوشت و پوست این خرما کاملا به یکدیگر چسبیده اند و این ویژگی افزون بر رنگ قهوه ای تیره و خوش رنگش، ظاهری مطلوب و زیبا به پیارم بخشیده است.

 

خرمای پیارم هرمزگان

صادرات خرما پیارم هرمزگان به کشورهای آسیایی

کشورهای زیادی هستند که ثبت سفارشات با تناژ بالا از خرمای پیارم ایران دارند.
خرمای هرمزگان مانند خرمای مضافتی و یا خرمای استعمران از ارقام خرماهای بسیار پر مصرف است که در تمام جهان و بخصوص در کشورهای آسیایی و اروپایی شناخته شده هستند.
صادرات خرمای پیارم ایران با گواهینامه ها و استانداردهای سازمان های بهداشت جهانی انجام می شود و به این ترتیب ملاحظات گمرکی هم در نظر گرفته می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده خرمای پیارم

فروشنده انواع رقم خرمای پیارم ایرانی

فروشنده خرمای پیارم در ایران بسیار می باشد. چرا که تقاضا برای خرید این محصول …

پاسخی بگذارید