خرما پیارم
سه شنبه , تیر ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرمای پیارم بندرعباس به صورت فله
خرمای پیارم بندرعباس
خرمای پیارم بندرعباس

خرمای پیارم بندرعباس به صورت فله

خرمای پیارم بندرعباس در استان هرمزگان از بهترین و مرغوب ترین ارقام خرما است که به صورت فله و بسته بندی تهیه و تامین شده و در بازار داخلی توزیع و پخش می شود.

بندر عباس از جمله مناطق خرما خیز کشور به شمار می رود که محیط مناسبی را از لحاظ دما و آب و هوا و موقعیت جغرافیایی، برای کشت و پرورش انواع نخلستان های خرما مانند خرمای پیارم  و خرما مضافتی و خرمای کلوته فراهم کرده است . نحوه کاشت و تکثیر درخت این خرما بیش تر با کاشت پا جوش صورت می گیرد.

 

خرمای پیارم بندرعباس
خرما پیارم تجاری اعلاء

ارقام تجاری خرمای پیارم بندرعباس

خرمای پیارم بندرعباس از نوع ارقام تجاری و درجه یک خرما بوده است که به دلیل کیفیت مناسب و بازار پسندی آن، یک رقم خاص صادراتی به حساب می آید که تا اکنون به خوبی توانسته است توجه بازارهای جهانی را معطوف خود سازد .
فرایند شست و شوی این خرما به صورت کامل انجام می شود. خرمای پیارم بندر عباس پوستی نازک دارد که به رنگ قهوه ای تیره می باشد، به علت اینکه پوست و گوشت این خرما کاملا به یک دیگر چسبیده است ظاهری مطلوب و زیبا را به آن بخشیده است . خرمای پیارم شامل بسیاری از مواد قندی، پروتئینی، مواد معدنی و … بوده و ارزش غذایی بالایی دارد. خرمای پیارم  درجه یک می تواند ارزش اقتصادی بسیار بالایی داشته باشد که بهترین خرما پیارم در استان هرمزگان و در منطقه حاجی آباد پرورش داده می شود.

 

خرمای پیارم بندرعباس
خرما خشک هرمزگان

خرمای خشک پیارم هرمزگان

خرمای پیارم ارگانیک مورد توجه بسیاری از شرکت ها و تجار و بازرگانان قرار می گیرد و چون قند موجود در این نوع خرما از نوع فروکتوز می باشد به راحتی و با سرعت در سوخت و ساز بدن مصرف می شود. خرما پیارم درجه یک به صورت فله ای و عمده آماده ی پخش و فروش در شهرهای بزرگ مانند تهران، مشهد است. جهت خرید خرمای پیارم تولید شده در بندر عباس و به صورت فله به صورت اینترنتی هم می توانید اقدام نمایید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرما پیارم هرمزگان

تولید خرما پیارم درجه یک هرمزگان

خرما پیارم هرمزگان یکی از مرغوب ترین ارقام تولید شده در ایران می باشد. این …

پاسخی بگذارید