خرما پیارم
جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرمای پیارم اصل استان هرمزگان
خرمای پیارم اصل

خرمای پیارم اصل استان هرمزگان

خرمای پیارم اصل در چه استانی به عمل می آید و خصوصیات این خرما به چه صورت است؟ استان هرمزگان که از استان های جنوبی ایران به شمار می رود، به علت محیط جغرافیایی و شرایط مناسب و مطلوبش برای پرورش انواع خرما علی الخصوص خرمای پیارم جزو مهمترین مناطق خرما خیز کشور نیز محسوب می شود .
خرمای پیارم اصل به دلیل داشتن طعم فوق العاده و ظاهر زیبایش و همچنین به علت متصل بودن گوشت آن به پوستش، مورد توجه و پسند هر فردی با هر ذائقه و سلیقه ای قرار گرفته است و از بهترین نوع خرمای کشت شده در جهان شناخته می شود.

 

خرمای پیارم اصل
مرغوب ترین خرما پیارم هرمزگان

خرمای پیارم اصل گران ترین خرمای ایران

خرمای پیارم اصل هرمزگان، از خرماهای نیمه خشک محسوب شده و از درصد رطوبت کمی برخور دار است. خرما پیارم هرمزگان علاوه بر تامین نیازهای داخلی، به کشور هایی مثل کشورهای حاشیه خلیج فارس ، روسیه ، استرالیا ، کانادا و… نیز عرضه می شود. خرمای پیارم استان هرمزگان که بسیار مشهور است در منطقه حاجی آباد پرورش داده می شود. خرما پیارم اصل هرمزگان در کنار ارقام دیگر خرمای تجاری مانند خرما کلوته، خرمای مضافتی دارای ارزش افزوده فراوانی است. خرما خشک پیارم مقام چهارم تولید خرمای ایران است.

 

خرمای پیارم اصل
خرما پیارم مخصوص صادرات

انواع خرما پیارم صادراتی

خرمای پیارم سلکت و سوپر سلکت بالاترین رقم صادرات را دارند. مجموعه ی ما خرمای پیارم درجه یک و اصل استان هرمزگان را برای بسته بندی های بسیار عالی و شیک و با رعایت تمامی استاندارد های لازم در سطح جهان برای صادرات و فروش داخلی تولید و تامین و عرضه می کند. خرمای پیارم اعلاء به صورت کاملا ارگانیک پرورش داده می شود و تولید کنندگان ما برای جلوگیری از آفات و آسیب های طبیعی همه تلاش خود را کرده اند. خرما پیارم بدون هسته و خرمای پیارم معمولی و درجه دو در رده های بعدی سبد مصرف قرار می گیرد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده خرمای پیارم

فروشنده انواع رقم خرمای پیارم ایرانی

فروشنده خرمای پیارم در ایران بسیار می باشد. چرا که تقاضا برای خرید این محصول …

پاسخی بگذارید