خرما پیارم
جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرمای پیارم اصفهان با بهترین کیفیت
خرمای پیارم اصفهان
خرمای پیارم اصفهان

خرمای پیارم اصفهان با بهترین کیفیت

خرمای پیارم اصفهان بدون شک بهترین و با کیفیت ترین انواع خرمای پیارم است و در ردیف خرمای پیارم هرمزگان است و به جهت این که گران ترین و مرغوب ترین خرمای ایران محسوب می شود هم مصرف داخلی دارد و برای صادرات به آن توجه می شود.
در استان اصفهان به جهت موقعیت جغرافیایی آن و قیمت فروش خرمای پیارم تلاش می شود که بهترین نوع خرما پیارم تهیه و تامین شود. خرما پیارم اصل حاجی آباد بسیار معروف است و شما می توانید کیفیت درجه یک خرما و اصیل بودن آن را در این تولیدات پیدا کنید.
خرمای پیارم از نوع رقم تجاری و درجه یک می باشد و به علت کیفیت مناسب و بازار پسندی آن ، از ارقام خاص صادراتی محسوب می شود. از دیگر انواع خرمای صادراتی و باکیفیت می تواینم به خرمای زاهدی، خرمای مضافتی و خرمای شاهانی و خاصویی اشاره می کنیم.

 

خرمای پیارم اصفهان
خرما پیارم اصل

خرما پیارم اصل هرمزگان

خرما پیارم اصل سرشار از مواد پروتئینی و قندی و دیگر مواد معدنی بوده و ارزش غذایی بسیار بالایی را برخور دار است و چون نخل آن در برابر شوری تحمل زیادی دارد ، در سطح وسیعی از باغات مناطق خرما خیز کشور کشت شده است و برداشت پیارم نیز از اوایل شهریور ماه آغاز می شود و تا پایان ماه آبان ادامه خواهد داشت. پوست نازک این خرما که به رنگ قهوه ای تیره است به همراه این ویژگی که پوست و گوشت آن کاملا به یکدیگر جسبیده است ، ظاهری مطلوب و زیبا را به خرمای پیارم بخشیده است . بخش عمده ی قند آن از نوع فروکتوز است که به راحتی در سوخت و ساز بدن استفاده می شود.

 

خرمای پیارم اصفهان
خرما پیارم اصل باکیفیت

کیفیت خرمای پیارم اصفهان

خرمای پیارم اصفهان به خرمای شکلاتی نیز معروف است و چون از نوع خشک میوه است می توانید آن را به مدت طولانی نگهداری کنید و همین خصوصیت است که باعث شده تا این خرما به مرغوب ترین و بهترین خرما در جهان شناخته شده و بازار های مصرف داخلی و خارجی بسیاری را معطوف خود کند. خرمای پیارمی که در استان اصفهان کشت و برداشت می شود هم مورد توجه بسیاری از تجار است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده خرمای پیارم

فروشنده انواع رقم خرمای پیارم ایرانی

فروشنده خرمای پیارم در ایران بسیار می باشد. چرا که تقاضا برای خرید این محصول …

پاسخی بگذارید