خرما پیارم
یکشنبه , تیر ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرمای خشک پیارم صادراتی
خرمای خشک پیارم
خرمای خشک پیارم

خرمای خشک پیارم صادراتی

خرمای خشک پیارم صادراتی دارای خصوصیات ویژه از جمله کیفیت بالا، طعم و مزه بسیار شیرین و دلپذیر و از ارقام بسیار پرطرفدار خرمای ایران در جهان است.

خرمای خشک پیارم با توجه به کیفیت و قیمت مناسب آن با بهترین شرایط تهیه و توزیع می شود و به این ترتیب آماده سازی خرمای مورد نظر به سرعت انجام خواهد شد.

همان طور که می دانید خرما پیارم خشک از ارقام خرمای معروف و مشهور در استان هرمزگان است که با توجه به شرایط کشت و پرورش و آب و هوای منطقه استان هرمزگان، آن را به خرمایی محبوب تبدیل کرده است.

 

خرمای خشک پیارم

خرمای خشک پیارم مناسب صادرات

در استان هرمزگان با برداشت بیش از ۱۵۰ تن خرما، مقام چهارم تولید و مقام سوم سطح زیر کشت را دارد و به این ترتیب برداشت خرما در استان هرمزگان با خرمای آل مهتری هم زمان است و با شروع برداشت خرما خشک پیارم در اواخر شهریور تا اواخر آبان ماه به پایان می رسد.

کیفیت خرمای خشک پیارم برای شرکت ها و موسسات بازرگانی اهمیت ویژه دارد و می توانید بهترین و مرغوب ترین خرمای اصل پیارم را از طریق این مجموعه خریداری نمایید.

خرمای پیارم درجه یک صادراتی برای تغییر وضعیت قیمت خرما بسیار اهمیت دارد و تهیه و پخش خرمای درجه یک پیارم در اصفهان و دیگر شهرها و مراکز استان کشور هم زمان انجام می شود و در این میان بسته بندی و توزیع برای صادرات و یا آماده سازی جهت بازار داخل می تواند در معرفی این خرمای درجه یک بسیار موثر باشد.

 

خرمای خشک پیارم

فروش و پخش خرما پیارم

برای خرید و فروش انواع خرمای پیارم، خرمای مضافتی درجه یک و بهترین خرما کبکاب آمادگی کامل وجود دارد و آماده سازی خرما پیارم هرمزگان و توزیع و فروش به بهترین قیمت و با درجه کیفیت بالا صورت می گیرد و انواع بسته بندی خرمای ایران در بازار خرمای خشک صادراتی پیارم موجود خواهد بود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش خرما پیارم مرغوب در تهران

پخش خرما پیارم مرغوب در تهران

جهت پخش خرما پیارم مرغوب در تهران به صورت مستقیم هم اکنون می توانید اقدام …

پاسخی بگذارید