خرما پیارم
جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / تولید خرما پیارم درجه یک هرمزگان
خرما پیارم هرمزگان

تولید خرما پیارم درجه یک هرمزگان

خرما پیارم هرمزگان یکی از مرغوب ترین ارقام تولید شده در ایران می باشد. این محصول از ارقام تجاری و صادراتی به شمار می آید. در مجموعه ی ما رقم درجه یک این محصول سورت شده و در نهایت در بسته بندی های سفارشی تولید و روانه ی بازار می گردد.

خرما پیارم درجه یک هرمزگان

برداشت خرمای پیارم درجه یک استان هرمزگان

استان هرمزگان یکی از مراکز عالی در تولید انواع خرمای ایران می باشد. طبق آمار جهاد کشاورزی هر ساله بیش از ۱۵۰ هزار تن انواع خرما از ۳۷ هزار هکتار سطح زیر کشت تولید و برداشت می گردد.
از مهمترین ارقام تولیدی این استان می توان به خرمای پیارم، خرمای خاصویی، خرمای گنتار، خرمای خنیزی و … اشاره کرد.
برداشت خرما پیارم در این استان از مهر ماه آغاز شده و تا اواسط آبان ماه ادامه پیده می کند، البته با توجه به شرایط آب و هوایی هر سال تا حدودی این بازه زمانی متغیر می باشد.
طبق گزارش معاون بهبود تولید گیاهی سازمان جهاد کشاورزی این استان، طرح ثبت خرمای پیارم حاجی آباد در سال ۱۳۹۵ به عنوان مرغوب ترین خرمای صادراتی این استان، کشور و میراث ملی این منطقه در فهرست آثار طبیعی ملی ایران به ثبت رسیده است. خرما پیارم هرمزگان از نمونه های مرغوب و درجه یک بوده که جنبه ی تجاری فراوانی دارد.

تولید خرما پیارم هرمزگان

تولید خرما پیارم هرمزگان تحت سفارش

محصولی که از نخیلات جمع می گردد بیشتر توسط کشاورزان یا نخل داران صورت می گیرد. رقم جمع آوری شده لازم است مقداری گرد و خاک آن گرفته شود.
در نهایت خرمای مرغوب و درجه یک آن از نمونه ی ضایعاتی تفکیک گردد که به این مرحله سورتینگ می گوییم. در ادامه محصول آماده ی بسته بندی جهت عرضه به بازار می باشد.
انتخاب نوع بسته بندی متناسب با بازار هدف و مشتریان مختلف متفاوت می باشد. از این رو امکان تولید خرما پیارم با کیفیت یا گریدهای مختلف و در بسته بندی های متفاوت در برخی مجموعه ها از جمله مجموعه ی ما فراهم می باشد.
از مهمترین خدمات مجموعه ی ما به عنوان یک کارخانه تولید خرما پیارم،  تولید خرمای پیارم این استان تحت برند مشتری می باشد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده خرمای پیارم

فروشنده انواع رقم خرمای پیارم ایرانی

فروشنده خرمای پیارم در ایران بسیار می باشد. چرا که تقاضا برای خرید این محصول …

پاسخی بگذارید