این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع خرما پیارم اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرما پیارم تقلبیتولید انواع خرما پیارم اصل
تولید خرمای پیارم اصل

در مجموعه ی ما تولید خرمای پیارم اصل هر منطقه به تفکیک صورت می گیرد. به عبارت دیگر، انواع خرمای پیارم هر منطقه با آگاهی و قیمت همان منطقه عرضه می شود. قبل از آن بهتر است به معنای خرمای پیارم اصل و تقلبی بپردازیم.

خرمای پیارم اصل

خرما پیارم تقلبی

یکی از ارقام پرفروش، جذاب و خوش طعم خرما، خرمای پیارم می باشد. قیمت خرمای پیارم صرفه اقتصادی بسیار خوبی دارد. از این رو، بسیاری از نخل داران و کشاورزان کاشت این رقم را نسبت به سایر ارقام با صرفه اقتصادی کم، ترجیح می دهند.
به همین دلیل، در بسیاری از استان های تولید کننده خرما پیارم شاهد کاشت و برداشت این رقم می باشیم. و سطح زیر کشت آن رو به افزایش می باشد.
یکی از بزرگترین این مراکز، استان هرمزگان و نخیلات در حاجی آباد و اطراف آن می باشد. کیفیت و ماندگاری خرمای پیارم  حاجی آباد بسیار عالی بوده، از این رو، قیمت خرید و فروش آن نسبت به سایر مناطق دیگر تا حدودی متغیر است.
بنابراین، برخی افراد سودجو، خرما پیارم مناطق دیگر را از استان های دیگر جمع آوری کرده و به دلیل بازار گرمی بیشتر در استان هرمزگان عرضه می کنند. ما به این کار یک تقلب بزرگ می گوییم. چرا که بدون آگاهی خریداران و متوجه شدن آن ها صورت می گیرد.

تولید انواع خرما پیارم

تولید انواع خرما پیارم اصل

توضیحات بالا تعریف یک مسیر اشتباه و تقلب بود. اما به این معنا نیست که تنها خرمای پیارم اصل استان هرمزگان دارای کیفیت مرغوب بوده و خرمای پیارم مناطق دیگر از مطلوبیت و کیفیت خوبی برخوردار نیستند. مثلا علاوه بر هرمزگان، در استان سیستان و بلوچستان، بوشهر، کرمان، خوزستان و فارس نیز شاهد تولید خرمای پیارم هستیم.
رقم تولیدی همه ی این مناطق ذکر شده خوب و بد دارد. یعنی بار ضعیف و قوی و باکیفیت نیز دارد. اما تا حدودی قیمت خرمای پیارم اصل هر منطقه نسبت به منطقه ی دیگر متغیر می باشد.
در مجموعه ی ما رقم تولیدی هر منطقه با اطلاعات کافی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. پس اگر قصد خرید خرمای پیارم را دارید، ابتدا مطمئن شوید محصول کدام منطقه است.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید