این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع خرما پیارم ایرانی باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

توزیع خرما پیارم باکیفیت به صورت عمده
توزیع خرما پیارم باکیفیت

مرکز توزیع خرما پیارم باکیفیت در ابتدا همان مناطق کاشت و برداشت این محصول می باشند. در ایران خرما پیارم پس از برداشت از نخیلات، به سردخانه ها انتقال پیدا کرده و عمده فروشان هر استان آن را خریداری می کنند. در نهایت توسط توزیع کنندگان مویرگی به دست مصرف کنندگان می رسد.

توزیع خرما پیارم

توزیع خرما پیارم باکیفیت به صورت عمده

خرما پیارم یکی از برترین رقم تولید شده در ایران است که بخش اعظم آن صرف صادرات می گردد. با این حال امکان توزیع آن به سراسر کشور فراهم می باشد. باغداران محصول جمع آوری شده خود را جهت تازه ماندن و ماندگاری بالا به سردخانه های نزدیک منطقه ی خود انتقال می دهند.
البته واحدهای تولیدی و بسته بندی نیز در همین فصل اقدام به جمع آوری محصول می نمایند.
تاجران بزرگ هر استان از جمله تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و … با مراجعه به مراکز تولید خرما پیارم، اقدام به تهیه نمونه ی مرغوب و باکیفیت آن می کنند.
در نهایت، شرکت های پخش و گروه های پخش مویرگی با مراجعه به این مراکز، این محصول را به فروشگاه ها عرضه کرده تا به دست مصرف کنندگان برسد.
یکی از مناطق جنوبی ایران که هر ساله انواع خرمای پیارم باکیفیت را تولید می کند، نواحی شمالی استان هرمزگان، منطقه ی حاجی آباد می باشد.
شرایط آب و هوایی حاجی آباد و اطراف آن از جمله دهستان، برآفتاب، تزرج و … به گونه ای است که بهترین رقم و باکیفیت خرمای پیارم به صورت عمده تولید می شود.
یکی از اهداف مجموعه ی تولیدی ما در حاجی آباد، توزیع عمده خرما پیارم به صورت مستقیم به سراسر ایران و سایر کشورهای متقاضی در دنیا می باشد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید