تجارت عمده خرما پیارم درجه یک در تهران

برای تجارت خرما پیارم در تهران و موفقیت در آن، توجه به فاکتورهای زمان، قیمت و شناسایی دقیق بازار از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در این مقاله بیشتر به آن ها می پردازیم.

خرما پیارم در تهران

بررسی کسب و کار خرما در تهران

همانطور که می دانید تهران یکی از بزرگترین شهرها، پایتخت و همچنین کانون اقتصادی ایران می باشد.
این شهر با بیش از 13 میلیون جمعیت، به عنوان بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان به شمار می رود. همانطور که می دانید رابطه ی مستقیمی بین تعداد افراد در جامعه یا نمونه با میزان تقاضا وجود دارد.
با توجه به این جمعیت در نتیجه تقاضا برای خرید و فروش انواع خرما نیز رو به افزایش می باشد.
این که تهران پایتخت و کلان شهر می باشد، بنابراین سطح درآمد مردم نیز مطلوب و بالاتر بوده است. و بدیهی است بیشتر به دنبال تهیه ی کالای مطلوب تر و در نتیجه خرمای باکیفیت را می پسندند و خرما با کیفیت پایین و ارزان طرفدار زیادی ندارد.
یکی از بهترین خرمای تولید شده در ایران که به صورت عمده و در تناز بالا در تهران خرید و فروش می شود می توان به خرما پیارم درجه یک حاجی آباد اشاره نمود.

تجارت عمده خرما پیارم

تجارت خرما پیارم در تهران به صورت عمده

توجه به نکات بالا نشان می دهد که تهران یکی از پتانسیل های بزرگ جهت کسب و کار و تجارت خرما پیارم به شمار می آید.
اما چند نکته مهم وجود دارد که افرادی که در این زمینه فعالیت دارند و یا به تازگی می خواهند فعالیت خود را شروع کنند، باید مورد توجه قرار دهند.
همانطور که می دانید تقریبا از اوایل مرداد ماه برداشت خرما پیارم آغاز شده و تا حدود 8 ماه بعد از آن نیز شرایط خرید و فروش آن روند صعودی دارد.
این که خریداران و تجار چه زمانی اقدام به خرید خرما پیارم کنند و با چه نرخی محصول را خریداری نمایند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
در مقالات قبل در رابطه با نرخ خرمای پیارم در تهران صحبت نموده ایم.
از دیگر عوامل مهم، توجه به این نکته است که مصرف کننده محصول را به صورت فله یا چیده شده و با چه نوع بسته بندی می خواهد؟ کدام نوع بسته بندی تقاضای بیشتری دارد؟ در چه وزنی مورد استقبال قرار می گیرد؟
جهت ورود به بازار تجارت خرما پیارم، کافی است با به دست آوردن اطلاعات لازم در خصوص محصول و توجه به نکات بالا، همچنین در زمینه مراحل تولید و بسته بندی، تجارتی مطمئن و پرسود را تجربه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما