این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تجارت خرما پیارم ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز تجارت خرما پیارم در ایران
مرکز تجارت خرما پیارم

مرکز تجارت خرما پیارم در اصل همان شهرها و مناطق تولید کننده ی این رقم می باشند. استان هرمزگان به عنوان بزرگترین مرکز تولید انواع خرمای پیارم ایران، هر ساله بخش اعظمی از این محصول را به سراسر جهان صادر می نماید.

تجارت خرما پیارم

مرکز تجارت خرما پیارم در ایران

مرکز تجارت در هر استان، اغلب شهرهای مرکزی آن استان است. در خصوص تجارت خرما نیز به همین شکل می باشد. اما به طور کلی، مراکزی که بیشتر به تجارت و پخش انواع خرما از جمله خرمای پیارم می پردازند، استان هایی هستند که خرما در آن تولید می شود.
از مهمترین این مراکز می توان به استان های خرماخیز ایران از جمله استان هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، فارس و بوشهر اشاره نمود. از میان این استان ها، استان هرمزگان قطب تولید خرما پیارم شناخته می شود. به گونه ای که بخش اعظمی از نخیلات این استان را خرما پیارم، خاصویی، خنیزی و آل مهتری تشکیل داده است.
با شروع فصل مهر ماه، برداشت خرما پیارم آغاز می شود. در نتیجه، کسب و کار و تجارت عمده خرما پیارم هرمزگان نیز رونق می گیرد.
هر ساله تجار داخلی و خارجی در زمان برداشت با مراجعه به این مراکز، بررسی مجموعه های مختلف و همچنین تعامل با واحدهای تولید و بسته بندی، محصول مورد نیاز بازار خود را سفارش می دهند.
وجود دو بندر بزرگ و مهم شهید رجایی و شهید باهنر در استان هرمزگان، شرایط را برای تجارت و صادرات انواع خرمای پیارم به سایر کشورها از جمله کشورهای حوزه ی خلیج فارس آسان تر نموده است. که این موضوع مزیتی برای تجار و صادرکنددگان در این حوزه می باشد. چرا که هزینه های صادرات و حمل و نقل برای آن ها تا حدودی مناسب تر خواهد بود.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید