این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تجارت انواع خرما خشک پیارم صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تجارت خرما خشک پیارم صادراتی
تجارت خرما پیارم صادراتی

اگر به دنبال تجارت خرما پیارم صادراتی هستید، می بایست در وهله ی اول شناخت کافی نسبت به بازار هدف خود و قوانین صادرات داشته باشید. رعایت این موارد در تجارت انواع خرما خشک پیارم موجب سودآوری هر چه بیشتر خواهد شد.

تجارت انواع خرما پیارم

تجارت خرما خشک پیارم صادراتی

خرما پیارم از دیرباز جز ارقام پرطرفدار، پرفروش و پرسود ایرانی به شمار می رفته است. از این رو در بسیاری از مناطق خرماخیز ایران نخل داران و کشاورزان زیادی سعی در کشت و تولید این رقم نموده اند. اما در این میان، منطقه ی حاجی آباد در استان هرمزگان یکی از مهمترین این مناطق به شمار می آید.
همانطور که در مقالات قبل نیز بیان شد، خرما پیارم در مرحله ی رطبی، رطوبت نسبتا بالایی دارد. اما این محصول در مناطق تولیدی اغلب به صورت خرما و با رطوبت کمتر برداشت می گردد. از این رو به آن خرما خشک پیارم نیز می گویند.
میزان رطوبت پایین این محصول موجب شده تا به عنوان یکی از ارقام محبوب جهت صادرات و تجارت شناخته شود. زیرا خشک بودن محصول موجب ماندگاری طولانی مدت آن می شود.
اما قبل از اقدام به فعالیت و تجارت خرما پیارم صادراتی می بایست شناخت کافی نسبت به بازار هدف خود و همچنین محصول مورد نیاز داشته باشید. به عبارت دیگر، از آن جا که خرما پیارم در انواع مختلف کیفی تولید می گردد، از این رو شما ابتدا باید محصولی که مورد نیاز بازارتان می باشد را شناسایی و انتخاب نمایید.
چرا که کیفیت های به دست آمده از خرما پیارم هر کدام می تواند مناسب تجارت به یک بازار هدف باشد.
یکی دیگر از نکات مهمی که باید نسبت به آن آگاهی کامل داشت باشید، قوانین و مقررات، عوارض و تعرفه صادرات خرما پیارم از ایران می باشد.
مجموعه ی تولیدی ما در حاجی آباد، علاوه بر تامین و بسته بندی انواع خرما پیارم، به عنوان مرکز تجارت خرما پیارم ایرانی، در امر صادرات این محصول نیز فعالیت دارد. بنابراین می تواند شما را در این زمینه و از صفر تا ۱۰۰ صادرات این محصول یاری نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما پیارم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید