خرما پیارم
چهارشنبه , تیر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / بزرگترین تولیدی خرما پیارم هرمزگان
تولیدی خرما پیارم

بزرگترین تولیدی خرما پیارم هرمزگان

استان هرمزگان یکی از بزرگترین تولیدی خرما پیارم در ایران می باشد. به عبارت دیگر، شرکت ها و مجموعه هایی که در امر تامین، سورتینگ و بسته بندی انواع خرما فعالیت دارند.
مجموعه ی ما در حاجی آباد، علاوه بر خرید و فروش عمده و ارائه خدمات ذکر شده، انواع این محصول را با قیمت بدون واسطه و به صورت مستقیم به بازار عرضه می کند.

انواع خرما در هرمزگان

آشنایی با انواع خرما در هرمزگان

همانطور که در مقالات قبل نیز بیان شد، استان هرمزگان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تولید انواع خرما در ایران شناخته می شود. این استان با بیش از ۳۴ هزار هکتار سطح زیر کشت، هر ساله بیش از ۱۴۰ هزار تن انواع خرما از نخلستان های آن برداشت می شود.
حدود ۵۵ رقم خرما در این استان تولید می شود که از مهمترین آن ها می توان به خرما پیارم، خرما زاهدی، خرما مضافتی، خرما مجول، خرما هلیله ای، خرما خنیزی، خرما خاصویی، خرما مرداسنگ، خرما برحی، خرما شاهانی و خرما کلوته اشاره نمود.
برداشت خرما در این استان از خرداد ماه شروع و تا آبان ماه ادامه دارد. از مهمترین ارقام تولید شده در استان هرمزگان، خرما پیارم این منطقه می باشد. در واقع در بازار، اغلب خرما پیارم را با نام هرمزگان و منطقه حاجی آباد می شناسند.
از آن جایی که خرما پیارم در این استان به صورت عمده کاشت و برداشت می شود، بنابراین می توان گفت هرمزگان قطب تولید انواع خرما پیارم در ایران می باشد.

تولیدی خرما پیارم هرمزگان

تولیدی خرما پیارم هرمزگان و منطقه حاجی آباد

در مقالات قبل در رابطه با خرما پیارم و انواع آن صحبت نموده ایم. این محصول به عنوان یک رقم لوکس، با ظاهر و طعم بی نظیری که دارد، توانسته طرفداران زیادی را در بازار داخل و حتی صادرات به خود اختصاص دهد.
همانطور که در بالا نیز اشاره شد، استان هرمزگان و به ویژه منطقه حاجی آباد، قطب تولید خرمای پیارم معرفی می شوند.
تولیدی ها و مجموعه های زیادی در این استان وجود دارند که در زمینه ی تامین، سورتینگ و بسته بندی انواع خرما پیارم هرمزگان فعالیت می کنند.
مجموعه ی ما نیز یکی از این تولیدی ها در حاجی آباد می باشد. هر ساله با بررسی و شناسایی نخیلات و با توجه به شرایط اقتصادی و آب و هوایی آن سال، محصول را جمع آوری و به تولیدی انتقال و در آن جا به سورت و بسته بندی آن می پردازد.
بنابراین گروه تولیدی ما می تواند شما را جهت خرید و فروش انواع خرمای پیارم هرمزگان، با قیمت مناسب و دست اول، یاری نماید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی خرمای پیارم

خرید آنلاین خرما پیارم هرمزگان

جهت خرید اینترنتی خرمای پیارم منطقه هرمزگان هم اکنون می توانید با کارشناسان فروش ارتباط …

پاسخی بگذارید