خرما پیارم
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / بازار خرما پیارم ایران
بازار خرما پیارم
بازار خرما پیارم

بازار خرما پیارم ایران

بازار خرما پیارم در ایران چقدر رونق دارد؟ چه عواملی موجب می شود که خرما پیارم ایران در بازار جهانی و داخلی محبوبیت خود را حفظ نماید؟

بازار خرما پیارم ایران و البته تمامی ارقام خرما در کشور ایران به عوامل متعددی پیوند خورده است. برای این که خرمای درجه یک پیارم در بازار جهانی به فروش برسد باید که هم کیفیت درجه یک داشته باشد و هم در بسته بندی مناسب و با قیمت معقول به دست مصرف کننده برسد.

این مجموعه تلاش خواهد که با تامین و آماده کردن انواع خرما پیارم، خرمای استعمران و خرمای مضافتی بهترین راه ها را برای رقابت شرکت ها و بازرگانی های معتبر به بازارهای جهانی باز کند.

 

بازار خرما پیارم
خرما پیارم اصل حاجی آباد

بازار خرما پیارم اصل حاجی آباد

بهترین و مرغوب ترین خرمای پیارم را می توانید در استان هرمزگان و بیشتر در منطقه حاجی آباد پیدا کنید.

خرما پیارم ارگانیک که در این منطقه زیر کشت است با بهترین روش ها تولید می شود و هیچگونه مواد شیمیایی در هنگام پرورش خرمای پیارم حاجی آباد به کار گرفته نمی شود.

خرما خشک پیارم بسیار خوش طعم و شکلاتی است و پوست آن به گوشت خرما چسبیده و بسیار نازک است و می توان گفت که این خرما یکی از محبوب ترین خرماهای صادراتی ایران به شمار می آید.

در استان هرمزگان بیش از ۱۵ نوع خرما کشت می شود که دارای ارزش تجاری هستند که به نمونه هایی مانند خرما مرداسنگ، خاصویی و آل مهتری می توان اشاره کرد.

 

بازار خرما پیارم
خرما مرداسنگ درجه یک هرمزگان

انواع خرما پیارم در بازار

بازار خرما پیارم توانسته است که به مقدار قابل توجهی انواع خرما پیارم درجه یک را به صورت توزیع و پخش عمده و فله و یا کارتنی در اختیار شرکت ها و مجموعه های بازرگانی قرار دهد.

به این ترتیب قیمت خرید و فروش خرما در بازار خرما پیارم بسیار ارزان تر است و با هر کیفیت و هر تناژی که نیاز داشته باشید خرمای مورد نیاز شما تامین می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده خرمای پیارم

فروشنده انواع رقم خرمای پیارم ایرانی

فروشنده خرمای پیارم در ایران بسیار می باشد. چرا که تقاضا برای خرید این محصول …

پاسخی بگذارید